Öyle bir geçer zamanki 21. bölüm izle Fragmanı

#1
Sponsorlu Bağlantılar
15 Şubat Öyle bir geçer zamanki 21. bölüm fragmanı

Öyle Bir Geçer Zamanki 21. bölüm Fragmanı izle
Öyle Bir Geçer Zamanki 21. bölüm fragmanında diziye dair ipuçları.Öyle Bir Geçer Zamanki 21. bölüm Fragmanı izle

 

Son düzenleyen: Moderatör:
#2
Öyle Bir Geçer Zaman Ki de Bu Hafta 21.bölümde ne olacak
Öyle Bir Geçer Zaman Ki de bu hafta ne olacak


Öyle Bir Geçer Zaman Ki 21. Bölümüyle 15 Şubat Salı Akşamı Kanal D Ekranlarında Olacak.Sarhoş bir şekilde ve elinde tabancayla Balıkçı'nın karşısına dikilen Ali Kaptan tetiği çekmeye hazırdır.

Nikah saati gelip geçtiği halde Ali Kaptan'ın ortalarda görünmemesi, başta Kemal olmak üzere herkesi iyice endişelendirir. Carolin ise gelinliği ile ortada kalmıştır. Onu sakinleştirmeyi kimse beceremez. Genç kadın büyük bir sinir krizi geçirir. Ancak tek kötü sürpriz bu değildir. Geciken nikahın bir de davetsiz misafiri vardır. Kötü haber tez duyulur. Cemile'ye de ulaşır. Aylin ise tercihini yapmıştır.

Murat'ın kendisine evlenme teklifi etmek için gerekli hazırlıkların bir an önce yapılmasını ister. Bir de Soner'e alınacakların listesini gönderir. Aylin'deki bu hızlı değişim Soner'i çılgına çevirir. Üstelik Murat ile Aylin'in başbaşa çıkacakları romantik yemeğe maalesef o da katılmak zorunda kalır. Berrin'in ziyaretine ise beklenmedik bir isim gelir. Duydukları Berrin'in Ahmet'e olan son zamanlardaki davranışlarını tekrar gözden geçirmesine neden olur.