Palamutçuk İlköğretim Okulu Karacasu Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Palamutçuk İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Karacasu'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Palamutçuk İlköğretim Okulu Resimleri - Palamutçuk İlköğretim Okulu HakkındaOkulumuz 1949 yılında hizmete açılmıştır.Okulumuzda iki öğretmen görev yapmaktadır. 1,2,3. sınıflar ve 4,5. sınıflar birleştirilmiş sınıflarda eğitim görmektedirler. 6-8. Sınıf öğrenciler Geyre İlköğretim Okulunda taşımalı eğitim kapsamında eğitimlerini sürdürmektedir.Palamutçuk İlköğretim Okulu eğitimde okul-aile işbirliğinin fevkalade önemli olduğu görüşündedir. Sürekli olarak velilere, yeni ilköğretim programının felsefesi hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin sosyal gelişimlerini olumsuz etkileyebilecek davranışlar hakkında veliler bilgilendirilerek velilerin bu davranışlardan kaçınmaları gerektiği izah edilmekte; öğrencilerin sosyal gelişimlerini olumlu yönde destekleyici davranışlar sergilemelerinin öğrencilere neler kazandıracağı örneklerle açıklanarak veliler bilinçlendirilmektedir.


Okulumuzda ADSL ve BT sınıfı vardır. Her sınıfta bulunan bilgisayarla internete bağlanmak öğrencilerimiz için hiç de zor değil. Öğrencilerimize bilgisayar kullanabilecek bilgi ve beceriler verilerek oların internetten araştırma yapmaları tarafımızdan teşvik edilerek desteklenmektedir.
Biz biliyor ve inanıyoruz ki istikbal; Dimağlarındaki soru işaretlerini cevaplamak için ÇIRPINAN, ARAŞTIRAN, SORAN, ELEŞTİREN, ÖĞRENEN, BİLGİLERİNİ DOĞRU KULLANAN NESİLLERİN OLACAKTIR.

Palamutçuk İlköğretim Okulu Aydın Karacasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Palamutçuk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Palamutçuk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Palamutçuk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Palamutçuk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AYDIN / KARACASU

Adı: PALAMUTÇUK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: PALAMUTCUK KÖYÜ

Telefon Numarası: 2564477062

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi:Palamutçuk İlköğretim Okulu
Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.​