“papatyam” star’da baŞliyor!

#1
Sponsorlu Bağlantılar
“PAPATYAM” STAR’DA BAŞLIYOR!

İZDİVAÇ PROGRAMLARI DİZİLERE KONU OLDU! USTA OYUNCU METİN AKPINAR’I YILLAR SONRA EKRANLARA GERİ DÖNDÜREN DİZİ PROJESİ “PAPATYAM” STAR’DA BAŞLIYOR!


Metin Akpınar yıllar sonra ekranlara geri dönüyor…

Usta oyuncu, Birol Güven’in yapımcılığını üstlendiği “Papatyam” adlı diziyle yakında Star ekranlarında olacak…

Dizinin senaryosu da oldukça ilginç…

Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının anlatıldığı dizide “İkinci Bahar” olarak nitelendiren yaşlı evliliklerinin öyküsü komik bir dille anlatılıyor…

Dizinin başrollerinde Metin Akpınar ve Nilgün Kasapbaşoğlu
oynuyor...
 

#2


Yapım MinT

06 Ocak 2009 Salı STAR TV


Televizyonda Bir Evlenme Programında Tanışıp Evlenen İki Kişinin Duygusal ve Komik Hikayesi..


Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikayesi? Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası?

Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?

Bir yanda üç kere boşanmış gönül işlerinde başarısız bir adam öteki tarafta aldatılmış yaralı bir kadın? Aynı eve girdiklerinde anladılar ki geçinmek hiç de kolay olmayacak. Ama bu işten dönüş yok. Çünkü aşk bacayı sardı artık?

Peki ya çocuklar? Babalarının evlenmelerini hiç istemediler. Şimdi ne yapacaklar? Birbirinden farklı bu kadar insan bir eve toplanırsa neler olur?

Hala kayınvalidesiyle yaşayan bahtsız gelinler, okutulmayan ve baba mesleğini yapan şansız oğullar, sürekli boşanmanın eşiğinde yaşayan modern kentli çiftler. Kontür için para bulamazken geleceklerini inşa etmeye çalışan gençler, evliliği hayal eden ama parası olmayan delikanlılar.. ekonomik krizin bellerini büktüğü, siftah yapamadan kapatan esnaflar ve onların hüzünlü komik öyküleri?