Paspas Ve Zemin Sistemleri

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Paspas Ve Zemin Sistemleri - Paspas Sistemleri - Zemin SistemleriMultimat Yeni Yıldızlarını Sahaya Sürüyor

Profesyonel paspas konusunda, geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosuyla her bütçeye uygun hizmet veren Multimat Paspas ve Zemin Sistemleri, alüminyum paspaslar ve ıslak/ kaygan zemin paspasları alanında 2010 yılının öne çıkan ürünlerinden AluBrush ve Safety Mat’ı kullanıcının beğenisine sundu.
Tamamen tekstil yapılı olan AluBrush, hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilir. Fonksiyonelliğin ve şıklığın bir arada sunulduğu üründe, alüminyum profil paspasın kanallarına giydirilir. Bu sistem sayesinde, tek parça halinde diğer alüminyum paspaslara oranla daha hafif olan AluBrush'ın ne halılarında çıkma, yırtılma ne de alüminyum profilinde dağılma olur.

Tümüyle kapalı bir yüzeye sahip olan Alubrush, alttan ve üstten kir geçirmediği için bakımı da oldukça kolay.

Yüksekliği 1,5 cm olan Alubrush tamamen polipropilen malzemeden üretilmiştir. İç mekân modelinde kaydırmaz vinil taban, dış mekân modeli ise drenajlı taban kullanılmıştır. Drenajlı taban, su tahliyesini sağlayarak paspasın yüzeyinde su birikmesini engeller.
Kaygan ve ıslak zeminlerde oluşabilecek kazaları engellemek amacıyla üretilmiştir. Diğer PVC paspaslarla kıyaslandığında kaymayı kesinlikle engeller. Hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilir. Ürünün diğer özellikleri;

Kolay uygulanır.

Uzun ömürlüdür.

Yorgunluk giderici özelliği vardır.

UV ışınlarından etkilenmez.

Isı direnci -25 ila +60 derece arasındadır.

Kalınlığı 6-7 mm; bobin ebadı ise 120 cm x 15 m’dir