Pervane Güneymahalle İlköğretim Okulu Araklı Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Araklı Pervane Güneymahalle İlköğretim Okulu - Pervane Güneymahalle İlköğretim Okulu Hakkında - Pervane Güneymahalle İlköğretim Okulu Tanıtımı - Pervane Güneymahalle İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Pervane Güneymahalle İlköğretim Okulu Resimleri


Pervane Güney Mah. İlköğretim Okulu Trabzon Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Pervane Güney Mah. İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Pervane Güney Mah. İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Pervane Güney Mah. İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Pervane Güney Mah. İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / ARAKLI
Adı: PERVANE GÜNEY MAH. İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Pervane Köyü
Telefon Numarası: 4627297140

OKULUN MİSYONU:

Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, Türkiye Cumhuriyetini çağdaş medeniyetler seviyesine çıkartacak, vatanına ve milletine sadık, bilimsel ve yönden gelişmemizi sağlayacak, sözüne güvenilir özgün bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiş bir eğitim kurumu.

OKULUN VİZYONU:

Türk Milli Eğitiminin temel amaçları doğrultusunda, Bilişsel ve duyuşsal yönden gelişmiş, kendini ifade edebilen, 5. sınıftan sonra 2. kademeye başlayabilmesi için gerekli olan eğitim-öğretimi almış, ileriki yıllarda gireceği sınavlarda başarılı olabilecek alt yapıya sahip öğrencileri yetiştirmek bizim görevimizdir.
webrehberi.biz