Pilleri rüzgarla şarj edeceğiz!

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Güneş enerjisinin teknoloji ve çevre adına büyük bir adım olduğunu düşünüyorsanız, Yanko Design tarafından yapılan bu şarj kitine göz atın.

Tasarım firması Yanko Desing ilginç ürünleri kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Daha önce tanıttığımız olduğumuz Bezelye Hoparlör sisteminden sonra bu yeni ürün yine dikkatleri üzerine çekecek çünkü hiç elektrik desteği olmaksınız pillerinizi şarj edebileceksiniz. Ji-yun Kim, Soon-young Yang ve Hwan-ju Jeon adlı tasarımcılar tarafından meydana getirilen üründe yapmanız gereken oldukça basit; kutudan çıkarmış olduğunuz parçaları birleştirmek, şarj edilebilir pilinizi içine koymak ve sonra rüzgârı hissetmek.

Her Yerde Şarj İmkanı

Araba ile yolda giderken, Kadıköy - Karaköy vapurunda, kısacası aklınıza gelen ve rüzgâr olan her yerde pil şarj etmek artık çok kolay. Cihazı isterseniz yapışkan aparatı sayesinde cama monte edebiliyorsunuz. Bir pili ne kadar sürede doldurduğu ve fiyatı henüz belli olmayan ürün yine de oldukça göz alıcı.


Ji-yun Kim, Soon-young Yang & Hwan-ju Jeon adlı tasarımcılar tarafından dizayn edilmiş üründe yapmanız gereken oldukça basit; kutudan çıkarmış olduğunuz parçaları birleştirmek,şarj edilebilir pilinizi içine koymak ve sonra rüzgarı hissetmek.

Evinizin camında,araba ile yolda giderken,Kadiköy-Karaköy vapurunda kısacası aklınıza gelen rüzgar olan her yerde pil şarj etmek artık çok kolay.​

Cihazı isterseniz yapışkan aparatı sayesinde cama monte edebiliyorsunuz. Siz tv izlerken bırakın o şarj işlemi yapsın.

Bir pili ne kadar sürede doldurduğu ve fiyatı henüz belli olmayan ürün oldukça göz alıcı...​