Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri Yunak Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim


Yunak Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Konya Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yunak Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yunak Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yunak Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yunak Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 2002 yılında yatılı ilköğretim bölge okulu olarak hizmete girmiştir. 100 öğrenciye yatılı hizmet verecek kapasiteye sahiptir. Okulumuz bünyesinde 9 derslik, 1 anasınıfı, 1 BT laboratuarı, 1 Fen laboratuarı, kütüphane, yemekhane ve 2 adet yatakhane bulunmaktadır. Ayrıca okulumuzda jeneratör sistemi ve su arıtma tesisi bulunmaktadır. Öğrencilerimize rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / YUNAK
Adı: YUNAK PİRİBEYLİ YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
Adresi: PİRİBEYLİ YİBO PİRİBEYLİ KASABASI YUNAK/KONYA
Telefon Numarası: 3328567299
Faks Numarası: 3328567344
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Piribeyli Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz -
www.yunak meb.gov.tr