Polat'a darbe üstüne darbe

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünde şaşırtıcı gelişmeler yaşandı. Dizi fanatikleri şaşkınlıklarını gizleyemedi.Kurtlar Vadisi'nde şok gelişmeler... Polat Alemdar evlendi Memati 'baba' oluyor. Polat'ın can düşmanı İskender Büyük ise müsteşar koltuğuna oturdu
Ekran başındakileri en çok şaşırtan gelişme Polat Alemdar'ın (Necati Şaşmaz) Ebru (Hatice Şendil) ile evlenmesi oldu. Diziye yeni dahil olmasına rağmen Ebru'nun Polat Alemdar'ın eşi olması herkesi şaşırttı. Gecenin ikinci sürprizini ise Polat yaşadı.
İskender müsteşar oldu
Nikahın hemen ardından acil olarak çağırıldığı istihbarat başkanları toplantısında bütün istihbarat birimlerinin yönetiminin bağlandığı müsteşarlığa can düşmanı İskender Büyük'ün atandığını öğrendi.
İskender'in adamları Polat'ın ofisine operasyon yaptı
Polat'ın ofisine de İskender'e bağlı birimler tarafından operasyon yapıldı. Bu durum karşısında Polat şaşkına dönerken İskender 'Devlette küslük olmaz' diyerek ona mesaj gönderdi.
Memati 'baba' oluyor
Memati'den ayrılarak Fuat Tamer Tataroğlu ile evlenen Gamze ise Memati'ye gelerek hamile olduğunu açıkladı.

Diziyle ilgili bir başka gelişme ise 'Kurtlar Vadisi'nin TRT'nin yeni kanalı Avaz'da yayınlanmaya başlaması oldu. Dizinin ilk 52 bölümünü TRT'ye eski yapımcı olan Sinegraf'ın sattığı öğrenildi. TRT Avaz Balkanlar Kafkasya ve Orta Asya coğrafyasında yayın yapıyor. Kurtlar Vadisi Pusu perşembe akşamı ekrana gelen bölümünde birinciliği yine kaptırmadı. Dizi 16.18 reyting ve 36.94 izlenme oranıyla gün birincisi oldu.
 

Son düzenleyen: Moderatör: