Rahatına düşkün olanlara

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Rahatına düşkün olanlara
Comfydesk dizüstü bilgisayar sehpası, kullanıcılara hem ergonomi hem de sağlık sunuyor.

Hayatınıza kolaylık getiren Comfydesk, yatağınızda uzanırken, çalışma masanızda iş yaparken, oturma odanızda TV izlerken, açık havada e-postalarınızı okurken, kısacası bilgisayarınızı kullandığınız hery yerde ve her an size benzersiz bir konfor sağlıyor.
Comfydesk, bilgisayar kullanmanın yarattığı bel ve sırt ağrıları ile erkeklerde üreme fonksiyonları ile ilgili yaşanabilecek olumsuzlukların engellenmesine yardımcı olur. Comfydesk Notebook sehpası, Classic ve Plus olmak üzere iki modelde satışa sunulmuştur. Ürünün Marka Müdürü Ercüment Büyükşener, Comfydesk’in hem sağlıklı hem de ergonomik bir sehpa olduğunu belirtti.
Uzun süreli kullanım ve yüksek performans gerektiren çizim,grafik,oyun vb. uygulamalar bilgisayarınızın aşırı ısınmasına ve işlemcisinin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Comfydesk Plus üzerindeki çift fanlı soğutma sistemi sayesinde aşırı ısınmadan kaynaklanan benzer sorunlar için etkili ve sessiz bir çözüm sunarak bilgisayarınızın ömrünü uzatır. Gücünü USB çıkışından alarak çalışır, bağlantı kablosu kutunun içindedir.
Comfydesk Plus sunduğu konfor ve ergonominin yanı sıra fonksiyonelliğini arttırmak için ek olarak 4 port USB 2.0 çıkışı sunuyor. Mouse, ek klavye, flash disk, harici sabit disk, printer vb. donanımları kolaylıkla takıp çalıştırabilirsiniz. Harici besleme gerektirmez, adaptörsüzdür.
Ürünle ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek www.comfydesk.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.