Rizom Tatil Köyü Bilgileri ve Resimleri Yalova

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Rizom Tatil Köyü Bilgileri ve Resimleri Yalova konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
muhafazakar tatil - islami tatil yerleri - tesettürlü oteller - islami tatil köyüRizom Tatil Köyü

Değerlere sahip çıkan tatil köyü olarak sizleri yaşadığınız şehrin gürültüsünden, karmaşasından alıp, bülbül sesleri ve erik ile çam ağaçlarının eşlik ettiği Yalovanın muhteşem doğası ve plajlarıyla baş başa bırakıyoruz.

Ailenizle birlikte geçireceğiniz en güzel tatilin burada gerçekleşmesi için, hazırladığımız birçok aktivite ve tek tek düşünülmüş ayrıntılar ile sizleri 35.000 m² alan üzerine kurulan tatil köyümüze bekliyoruz. Tatil köyümüz; Yalova şehir merkezine 4 km., İstanbula feribotla 75 dk., kara yolu ile 2 saat, Sabiha Gökçen hava alanına 1.5 saat uzaklıktadır.

VİZYON
Misafirlerimizin beklentileriyle şekillenen, gelişime odaklı, müşteri memnuniyetini önemseyen bir anlayışla Alternatif Turizm sektöründe yeniliklere öncü olmak ..


MİSYON
Türk kültürünün değerlerine sahip çıkan bir anlayışla, misafirlerimizin hayallerindeki tatili, kendilerini özel hissedecekleri bir hizmetle sunmak


GEZİLECEK YERLER
Tatil köyümüzde, ailenizle birlikte mükemmel bir tatil geçirirken, aynı zamanda muhteşem doğası ve zengin bitki örtüsü ile gezenleri büyüleyen Yalovada; doğal güzellikleriyle etkileyici bir ortama sahip olan Kent Ormanında vakit geçirebilir, Termal Atatürk Köşkü ve Yalova Yürüyen Köşkü ziyaret edebilir, canlı bitki ve ağaç müzesi Karaca Arboretuma uğrayabilir, doğa tutkunları için muhteşem bir şölen sunan, Sudüşen ve Çaldere şelalelerini gezebilir, Sermayecik köyünün kirazını ve yılın on ayı ürün veren çileğini tadabilir, Erikli ve Delmece yaylalarıyla, Dipsiz gölün doğa harikası manzaralarını seyredebilir, Altınova Hersekzade Ahmet Paşa Camii ve Termalde bulunan Tarihi Sinama binasını gezebilirsiniz.


AKTİVİTE- EĞLENCE
Tatil köyümüzde gün boyu süren ve akşam da devam eden aktivitelerle ailece çok eğleneceksiniz. Plaj voleybolu, havuz oyunları, oyun salonlarında langırt, masa tenisi, tavla, okey gibi oyunlarla büyükler tatilin keyfini çıkarırken, minik afacanlarda; oyunlar oynayacak, çocuk havuzları ve oyun alanlarında doyasıya eğlenecek, daha birçok aktivite ile kendilerinden geçecek ve tatil hiç bitmesin isteyecekler.

İletişim

Adres:
Tigem Arazileri içi
Kamplar Bölgesi - YALOVA

Telefon:
0 (226) 811 0 222

Mail:
info@rizomtatilkoyu.com

http://www.rizomtatilkoyu.com/default.asp