Ruslar Trabzon'u kuşattı!

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ruslar Trabzon'u kuşattı!Fatih Tekke ve Gökdeniz'in başarısı, Rus kulüplerinin gözünü Trabzonspor'a çevirmesine neden oldu. CSKA Moskova ve Rubin Kazan, Gökhan ile Selçuk için yarışırken, Saturn de Tayfun ve Sylva'yı yakın takibe aldı.


***​

Rusalar takipte

CSKA Moskova ile Rubin Kazan, Gökhan-Selçuk ikilisi için yarışıyor. Saturn'ün gündeminde ise Tayfun ve Sylva var.

Fatih Tekke'nin transferinden sonra Zenit'in UEFA Kupası'nı kazanması, Gökdeniz'li Rubin Kazan'ın da ligde 2 kez üst üste şampiyon olması Rus kulüplerini harekete geçirdi. Trabzonspor'u yakın takibe alan Ruslar'ın, yakında bazı isimler için transfer teklifi yapabileceği iddia edildi. CSKA Moskova ve Rubin Kazan'ın, Gökhan Ünal ve Selçuk İnan için birbiriyle

yarıştığı bildirildi.

Saturn harekete geçti
Gökhan'a Kayserispor'dayken de talip olan iki kulübün, devre arasında Trabzonspor'a resmi teklifte bulunabileceği dile getirildi. Gökdeniz ve Fatih'in, Rusya'da gösterdiği başarılı performanstan etkilenen Saturn kulübü de Trabzonspor'dan Tayfun Cora ve kaleci Tony Sylva'yı transfer gündemine aldı. Lacivert-siyahlı kulüpten gelecek resmi teklifi bekleyen Trabzon, özellikle Tony Syvla'yı elden çıkarmak istiyor.

fotomaç