Saclarinizda Fön Etkisi

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Saclarinizda Fön EtkisiKadınların eskiden beri tercihi olan ve her dönem moda olan düz saçlar popülerliğini hiç kaybetmiyor. Ancak saçlarınız elektrikleniyorsa, asi ve inatçı bir forma sahipse dümdüz saçlara sahip olmak, bir o kadar zorlayıcı ve zahmet verici işlemler gerektirebilir. Hayalini kurduğunuz saçlara ulaşmak için artık ne kendinizi ne de saçınızı yormanıza gerek yok! Gerçekçi çözümlere giden yol John Frieda Collection’dan geçiyor!

İşte Hollywood ünlülerinin saç artisti ve Amerika’nın en çok satan saç serumunun ve renk bakım şampuanlarının yaratıcısı John Frieda’dan zor şekil alan asi saçlarınızı ve karışık buklelerinizi yumuşatarak, parlak ve düz saçlara sahip olmanıza yardımcı olacak muhteşem ürünler!

Frizz-Ease® Straight Ahead® Daily Shampoo - Düzleştirici Etkili Günlük Şampuan

Frizz-Ease® Straight Ahead® Daily Conditioner - Düzleştirici Etkili Günlük Bakım Kremi

Straight Defining Complex teknolojisi içeren formül saçları şampuanlama ve bakım esnasında düz şekillendirmeye hazırlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Elektriklenme ve kabarma problemini önlemeyi destekler. Saçlarınızı kontrol altına almayı kolaylaştırarak profesyonelce düzleştirilmiş , şekilllendirilmiş yumuşak ve pürüzsüz saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Günlük kullanım için idealdir.
Fiyatı: 22 TL