Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu Balya Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu Hakkında - Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu Tanıtım - Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu Resimleri - Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu İletişim
Balıkesir Balya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Atatürk'ün gençlere teslim etmiş olduğu demokrasi bayrağını gelecek nesillere taşıyan, yurttaşlık ve insanlık bilinci gelişmiş, milli değerlerine bağlı, çağdaş ve laik gençler yetiştirmektir.
Bu temelden hareketle biz eğitimciler öğrencilerimizin eğitim ve öğretimlerini sağlamak, onların bilgili,becerili,yeteneklerinin farkında olan ve özgüvenli bireyler olarak yetişmelerine zemin hazırlamak ve onları 21. yüzyılın ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanıma sahip bireyler olarak yetiştirmek için varız.

Şamile Altıntaşİlköğretim Okulu olarak her zaman görev bilinciyle hareket eden yönetici ve öğretmenlerimizle; ülkemize hizmet bilincine sahip ve sorumluluklarını bilen öğrenci ve velilerimiz ile birlikte güç birliği sağlayarak;
Ülkemize katılımcı,duyarlı,ülkesini seven,koruyan,sahip çıkan gençler yetiştiren,

Sosyal ve kültürel etkinlikleriyle adından söz ettiren,

Toplam Kalite normlarına göre en iyi eğitimi vererek ülkemizin en iyi ortaöğretim kurumlarına her yıl artan sayıyla öğrenci yerleştiren bir eğitim-öğretim kuruluşu haline gelmektir.

Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: BALIKESİR / BALYA
Adı: Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu
Adresi: Kocacami Mah. Çamlık Sok. No:17 Balya/Balıkesir
Telefon Numarası: 266 486 10 18
Faks Numarası: 266 486 10 46
E-mail Adresi:
823629@meb.k12.tr
Web Adresi: Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu

Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu ResimleriKaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -
www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Okulunuza Ait Resim Ve Bilgileri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.