Samsung S7330; hem şık hem kullanışlı

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Samsung S7330; hem şık hem kullanışlı




Samsung S7330; zengin özellikleri, geniş kapsamlı multimedya fonksiyonlarının yanısıra çok da şık.

Samsung’un geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu S7300 ince ve zarif çizgilerinin içinde en yeni teknolojik özellikleri barındıran bir model.
Tuş takımı, dokunmatik navigasyon paneli ve 3MP kamerası ile oldukça kullanışlı olan Samsung S7330’un yeni kullanıcı arayüzü Samsung’un mükemmelliğe verdiği önemi yeniden ortaya koyuyor. Samsung S7330, telefonun menüsünde gezinmek için sezgisel ve yaratıcı bir yöntem sunuyor, dokunmatik panel, menüye göre değişebilen ve uyarlanabilen ikonları gösterirken, kapağı kaydırdığınızda ortaya çıkan alışık olduğunuz tuş takımı ise kullanım kolaylığını daha da arttırıyor. Samsung S7330, kullanıcı arayüzü de, kullanıcısının tercihlerine göre kişiselleştirilebiliyor.
Tasarımında, gerçek metal ve onunla kontrast yaratan parlak ekran gibi sağlam ve estetik materyaller kullanılan Samsung S7330; stil sahibi dış görünümünün yanısıra oldukça da işlevsel. Samsung S7330’un kayar kapağından tuşlarına kadar her detay kullanıcının yaşayacağı mobil deneyimi rahat ve aynı zamanda da sofistike kılması için özenle geliştirilmiş.
3 megapiksel kamerası ile Samsung S7330 yalnızca dijital kameralarda bulunan gelişmiş özellikleri de içinde barındırıyor. Otomatik fokus, flaş, yüz tanıma ve gülümseme tanıma özellikleri fotoğraflarınızda her zaman en iyi sonuçları almanızı sağlıyor. Ayrıca S7330’da müzik oynatıcı müzik kitaplığı desteği, MTP ve WMDRM uyumluluğu ve MicroSD’ye kaydetme gibi özellikler sunuyor. Bilgilendirici RDS hizmetlerini sunan stereo FM radyo ile en son şarkılar ve şarkılarla ilgili bilgilere ulaşılabiliyor.