Samsung Suede Özellikleri ve Resimleri

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Samsung Suede Özellikleri - Samsung Suede Cep Telefonu - Samsung Suede Telefon Tanıtım - Samsung Suede Telefonun Fiyatı - Samsung Suede Teknik Bilgileri - Samsung Suede Çıkış Tarihi
Samsung Amerika yeni modeli Samsung Suede (Samsung SCH-r720) cep telefonunu duyurdu. 2011'in ocak ayı içerisinde Cricket Muve Music servisi ile birlikte gelecek olan yeni Samsung cep telefonu modeli Cricket müşterilerine milyonlarca şarkıya, zil sesleri vb gibi hizmetlere sınırsız şekilde erişim sunuyor. İnce ve şık çizgileriyle zengin özelliklere sahip olan Samsung Suede cep telefonu 3 inç büyüklüğünde dokunmatik ekrana, sanal Q klavyeye ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip.Samsung'un yeni Cricket Muve Music servisine sahip ilk cep telefonunu duyurmaktan heyecan duyduğunu ifade eden Samsung Mobile Pazarlama Başkanı Paul Golden sözlerine şöyle devam etti: "Samsung Suede cep telefonunun zarif tasarımı ile Muve Music butonu gibi etkileyici özelliklerini bir arada düşünüldüğünde cihazın telefonseverlerin mobil müzik deneyimine yeni boyutlar katacak bir ürün olduğu açıkça görülüyor."

Samsung Suede telefon özellikleri
Samsung Suede cep telefonunun özelleştirilebilen widget'ları Facebook, MySpace ve Twitter gibi sosyal ağlar anında erişim sağlıyor. Ayrıca Samsung Suede cep telefonunda bulunan HTML tarayıcı özelliği internet üzerinden Samsung Widget mağazasına ve konum tabanlı servislere erişim sağlayarak şarkı, video ve haber içeriklerini indirme olanağı sunuyor.Samsung Suede cep telefonu SMS ve MMS destekli eksiksiz mesajlama özellikleri sunuyor. Samsung Suede'in dikkat çeken diğer özellikleri arasında müzik çalar, microSD hafıza kartı desteği, akselerometre, 3 megapiksel çözünürlüklü dijital kamera ve 16 GB'a kadar genişletilebilen 135 MB dahil hafıza yer alıyor.

Samsung Suede fiyatı
Cricket Muve Music servisi eşliğinde gelen Samsung Suede cep telefonu 2011 ocak ayından itibaren 199 USD fiyat etiketi ile satışa sunulacak.