SANYO Xacti Dual Kameralar Türkiye'de!

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Japonya'nın elektronik ve görüntü teknolojilerinde dünya liderlerinden Sanyo, dual kamera ürünlerini dünyada 3 milyon, Türkiye'de ise C5 Electronics distribütörlünde 50.000 adet satmayı hedefliyor.
Japonya'nın elektronik devlerinden olan SANYO'nun en iddialı ürünleri, C5 Electronics güvencesiyle Türkiye'de satılacak. SANYO Gulf FZE Yönetim Kurulu ve MEA & Hindistan Bölge Başkanı Takashi Hirao, SANYO Gulf FZE Türkiye Genel Müdürü Gökhan Hasan Gökmen ve C5 Electronics Genel Müdürü Süha Çolakoğlu ev sahipliğinde Ritz Carlton Oteli'nde gerçekleştirilen bir toplantıyla SANYO Xacti Dual Camera ürünleri basına tanıtıldı.

Tabanca şeklindeki su geçirmez SANYO Xacti Dual Kamera
Basın toplantısında SANYO Gulf FZE Yönetim Kurulu ve MEA & Hindistan Bölge Başkanı Takashi Hirao, SANYO'nun dünya pazarındaki faaliyetleri ve görüntü teknolojilerindeki son trendler konusunda basın mensuplarına bilgi verdi. Hirao şunları söyledi: "SANYO, enerji, elektronik ve ekolojik alanlardaki üretimleriyle dünya lideri olmayı hedeflemektedir. Tüketici elektroniğinde enerji tasarruflu ve ekolojik ürünler ile çığır açan SANYO, dünyada ilkleri ve farklılıkları başarmıştır. Üstün teknolojisini tüketici elektroniği ile buluşturan SANYO Dual kameralarda da Türkiye pazarında lider olmayı hedeflemektedir".


SANYO Türkiye Ofisini Açtı
SANYO Gulf FZE Türkiye Genel Müdürü Gökhan Hasan Gökmen, SANYO'nun Türkiye ofisini açmış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydederek "2010 yılında SANYO, Dual kamera pazarında dünyada 3 milyon, Türkiye'de ise 50.000 adet satmayı hedeflemektedir. Dünyada SANYO Dual kameraları yeni bir ürün kategorisi yaratarak video kamera ve fotoğraf makinesi iki farklı dizaynda (tabanca ve yatay) üretilen bu ürünler kendi kategorisinde, teknolojik nitelikleri ile de dünyada önde gelen ürünlerdendir" dedi.
özelliklerini bir arada tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Üç kategoride (FULLHD, Compact ve su geçirmez) ve

SANYO Gulf FZE Yönetim Kurulu'ndan Takashi Hirao, C5 Electronics Genel Müdürü Süha Çolakoğlu ile birlikte.

Mobil iletişim pazarında müşteri odaklı kanal yönetim modeli ile en hızlı ve etkin biçimde sunma misyonuyla hareket eden C5 Electronics Genel Müdürü Süha Çolakoğlu ise şunları söyledi: "C5 Electronics olarak SANYO distribütörlüğü ile kapsama alanımızı, Dünya ve Türkiye'deki teknolojik gelişmeler ve pazar ihtiyaçları paralelinde genişlettik. Mobil iletişim, tüketici elektroniği ve enerji ürünleri pazarlarında etkili bir oyuncu olarak kendimizi konumlandırdık. SANYO'nun tüketici elektroniği ve enerji ürünleri ile markaya olan güveni ve talebi arttırarak pazarda etkili oyuncu olmasını ve doğru ürünleri, doğru satış kanallarıyla buluşturmayı hedeflemekteyiz."