Sarıkız Anaokulu Edremit Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Sarıkız Anaokulu - Sarıkız Anaokulu Edremit - Sarıkız Anaokulu Hakkında - Sarıkız Anaokulu Resimleri - Sarıkız Anaokulu Bilgileri

Sarıkız Anaokulu Balıkesir Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sarıkız Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sarıkız Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sarıkız Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sarıkız Anaokulu Tarihçesi:
Edremit’in Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı tek bağımsız anaokulu olan okulumuz, 1954,7 m2’ lik bir alana kurulmuştur. Okulumuz; bodrum kat, giriş kat ve birinci kat olmak üzere, toplam üç kattan oluşmaktadır. Her biri yaklaşık 88 m2 olan 7 dersliğimiz, 1 bilgisayar sınıfımız, 1 oyun salonumuz, 1 yemekhanemiz, 1 mutfağımız, 1 ambarımız, 1 sığınağımız, 1 arşivimiz, depolarımız ve idari bölümlerimiz mevcuttur. Okulumuzda 36 ayını dolduran ve 72 ayını doldurmamış çocuklarımıza kendi yaş gruplarında ayrı sınıflarda eğitim verilmektedir.

Sarıkız Anaokulu İletişim ve Adres Bilgileri:
Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer:BALIKESİR / EDREMİT
Adı:SARIKIZ ANAOKULU
Adresi:Hamidiye Mah. Eski Postane Caddesi 2. Sokak Edremit Balıkesir
Telefon Numarası:2663738633
Faks Numarası:2663743019
Web Adresi:T.C. MiLLi EGiTiM BAKANLIGI EDREMiT SARIKIZ ANAOKULU

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...