Sarıyar İlköğretim Okulu Güce Giresun

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Sarıyar İlköğretim Okulu Hakkında - Sarıyar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Sarıyar İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Sarıyar İlköğretim Okulu ResimleriSarıyar İlköğretim Okulu Giresun Güce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sarıyar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sarıyar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sarıyar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sarıyar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: GİRESUN / GÜCE
Adı: SARIYAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Sarıyar Köyü Güce Giresun
Telefon Numarası: 4544562529


VİZYONUMUZ

Sarıyar İlköğretim Okulu Atatürk ilke ve inkılapları ışığında vatanına bağlı,laik,demokratik ve sosyal bir hukuk devleti olmanın bilincinde,modern ve teknolojik araçlar ile eğitim -öğretimi sağlayan bir kurumdur.

MİSYONUMUZ

Sevgive saygıya dayalı bir ortamda okulunu,ülkesini
içinde yaşadığı dünyayı seven, benimseyen, inançlı, kararlı, cesur, soran, sorgulayan, çalışkan, disiplinli, başarılı,kendini sürekli geliştiren, öğrenme heyecanı ve merakı olan, katılımcı, yaratıcı, iyi ahlaklı,
yapıcı, bilimsel, sorumluluk sahibi,
iyi eğitilmiş öğrenciler yetiştirmektir.

Detaylı Bilgi İçin TıklayınızKaynak : http://giresun.meb.gov.tr/