Sebat İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Akçaabat Sebat İlköğretim Okulu - Sebat İlköğretim Okulu Hakkında - Sebat İlköğretim Okulu Tanıtımı - Sebat İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Sebat İlköğretim Okulu ResimleriSebat İlköğretim Okulu Trabzon Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sebat İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sebat İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sebat İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sebat İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / AKÇAABAT
Adı: SEBAT İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Sebat llköğretim Okulu
Telefon Numarası: 4622534080

Kurumun Misyonu :

Taşıma merkezli bir iöo.olarak kendi bünyesinde Baltacı,Benlitaş,Çilekli,Güneyköy ve korucu İlköğretim okullarının öğrencilerinin sekiz yıllık zorunlu ilköğretimini devlet imkanlarıyla en iyi şekilde başarmak için buradayız.


Kurumun Vizyonu:

İnsan yetiştirme sanatını geliştiren bir kültürle her bireyin"başardım ve mutluyum"diyebileceği örnek bir eğitim,bilim ve kültür merkezi olmak.Okulumuzda, Herkes Her Gün Daha İyiye Ulaşmak İçin Çalışsın.

http://www.sebatioo.meb.k12.tr/

trabzon.meb.gov.tr