Senin Hikayen Ne?- Ryan Mathews - Watts Wacker

#1

Senin Hikayen Ne?- Ryan Mathews - Watts Wacker konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Senin Hikayen Ne?- Ryan Mathews - Watts Wacker - Kitap ÖzetKitap Özet

Hikaye anlatmak, evrensel bir insan faaliyetidir. Her toplum, tarihin her döneminde hikayeler anlatmış ve bu hikayelere dikkatle ve tutkuyla kulak vermiştir. İnsanlar birbirlerine kim olduklarını, nereden geldiklerini, ne kadar benzersiz olduklarını, nelere inandıklarını hikayelerle anlatır. Hikayeler onların geçmişteki anılarını ve geleceğe yönelik umutlarını içerir.

Hikayelerin bir yararı daha vardır: Hikayeler, rekabet avantajı elde etmek için elinizdeki en güçlü, bugüne dek en çok ihmal edilmiş araçtır.

Oysa farkında olsanız da olmasanız da şirketinizin anlattığı bir hikayesi zaten vardır. Senin Hikayen Ne? bu hikayeleri kontrol altına almanıza ve kendi yararınıza kullanmanıza yardımcı olacak. Ryan Mathews ve Watts Wacker unutulmaz bir hikaye yaratmanın, bu hikayeyi inanılır kılacak altyapıyı oluşturmanın, günümüzde tüketiciye yönelik amansız mesaj bombardımanı arasında hikayenizin öne çıkmasını sağlamanın sırlarını açıklıyor.

Pazarlama, satış, yatırımcı ilişkileri, istihdam, değişim yönetimi ve daha pek çok konuda hikayelerin inanılmaz gücünü ortaya çıkarıyor.
Her yönetici, her girişimci, her pazarlama, satış ve iletişim sorumlusu için vazgeçilmez teknikler sunuyor.

Kitap KapakSenin Hikayen Ne?
Ryan Mathews,Watts Wacker
· MediaCat Kitapları
· Basım Tarihi : 12 - 2009
· ISBN : 9786055755386
· Sayfa Sayısı : 225
· Çevirmen : Aytul Özer
· Etiket Fiyatı : 14.00 TL