Seren Serengil ile Evlenir misin?

#1

Seren Serengil ile Evlenir misin? konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Seren Serengil ile Evlenir misiniz?

Seren Serengil yeni bir proje ile Show Tv ekranlarında!..Seren Serengil İle Evlenir Misin? adlı program 31 Ocak Pazartesi günü Show Tv ekranlarında başlıyor!

Evlenmek isteyen genç yaşlı herkesi Show TV ekranlarında buluşturacak olan Seren Serengil, yeni birlikteliklere imza atacak. Hazırlamış olduğu sürprizlerle izleyici karşısına çıkacak olan Seren Serengil, sıra dışı bir evlilik programıyla izleyici karşısında olacak.

Caner Erdem yönetimindeki Show Tv İç yapımlar ekibi tarafından hazırlanacak olan “Seren Serengil İle Evlenir Misin?” programı yine çok konuşulacak gibi görünüyor

Evlenmek isteyen genç, yaşlı,kadın, erkek herkesi; tüm adayları ekranda taliplileriyle buluşturacak, dertlerini dinleyecek olan sanatçı, program içinde yayınlanacak çok özel vtr’ler, canlı telefon bağlantıları ve sürprizleriyle ekran başındaki milyonlara keyifli, güzel, mutluluk dolu anlar yaşatacak.

Seren Serengil İle Evlenir Misin?” 31 Ocak Pazartesi günü saat 09.30’da canlı yayınla Show Tv de izleyicilerle buluşuyor..