Sevdiklerinizin Kıymetini Bilin..Çok Güzel Bir Yazı..

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Sevdiklerinizin Kıymetini Bilin..Çok Güzel Bir Yazı..

baba Ve Kızı Arasındaki Yıllar Geçtikçe Farklılaşan Diyalog İlginizi Çekecek.babanızın Kıymetini Daha İyi Bilmenize Vesile Olacak.

0 Yaşında
baba : Ne Kadar Da Güzel ! Şimdi Bu Küçücük Şey Benim Kızım Mı? Gözleri De Bana Ne Kadar Çok Benziyor!

kızı : Bu Gözlerini Benden Hiç Ayırmayan Adam Babam Olsa Gerek !5 Yaşında
baba : Bir Tanem Benim, Gözbebeğim, Güzel Kızım ! Söyle Bakalım , Baban Sana Ne Alsın ?

kızı : En Çok Babamı Seviyorum.babam Niye Hep Annemle Uyuyor. Hep Benimle Uyusun, Başkasını Sevmesin!


10 Yaşında
baba : Gittikçe Yaramaz Oluyor, Kime Çekti Bu Kız ?

kızı : Babama Hayranım. Babam Bu Ay Harçlığımı Artırır Mı Acaba?

15 Yaşında
baba : Ne Kadar Da Çabuk Büyüdü!


kızı : Babam Yüzünden Arkadaşlarımla İstediğim Kadar Vakit Geçiremiyorum.bana Baskı Uygulamasından Nefret Ediyorum! Ne Zaman Özgür Olacağım?


20 Yaşında
baba : Artık Sözümü Dinlemiyor, Benden Giderek Uzaklaşıyor. Uzun Süredir Tatlı Bir İki Laf Geçmedi Aramızda Zaten...yoksa Kafayı Birine Mi Taktı? Galiba Kızım Elden Gidiyor!

kızı : Her Dediğime Alınıyor, Beni Bir Türlü Anlamıyor.artık Kendi Hayatımı Kurmalıyım.çocuk Muamelesi Görmekten Bıktım!

25 Yaşında
baba : Birgün Bunun Olacağını Biliyordum.işte Evleniyor. Zaten Aramız Eskisi Gibi Değildi.şimdi Birde Kocası Var.kızım Beni Terkediyor.


kızı: Böyle Bir Günde Bile O Mutsuz İfadeyi Takınmasının Ne Lüzumu Var Ki?

30 Yaşında
baba : Çok Az Görüşüyoruz, Daha Sık Biraraya Gelsek Ne İyi Olur! Hem Torunlarımı Özlüyorum.fırsat Bulup Bize Gelemiyorlar Ki !


kızı : Babamları Çok İhmal Diyorum Galiba? Yine Telefonda Üzgün Geldi Sesi.haftasonu Onlara Sürpriz Yapmak En İyisi.


40 Yaşında
baba : Kızım Kültür Seviyemi Yeterli Bulmuyor.ona Göre Çağın Gerisindeyim. Oysa Küçükken Derslerine Hep Ben Yardım Ederdim.anlayamadığı Bütün Problemleri Bana Sorardı.şimdi Beni Beğenmiyor.bir Daha Onunla Asla Bu Tür Tartışmalara Girmeyeceğim.


kızı : Babam Giderek Daha Da Çocuk Gibi Davranıyor.devamlı Birşeylerden Yakınıyor.gerçi Son Zamanlarda Sağlığı Da İyi Değil Ama...ya Ona Birşey Olursa? Zaten Hiçbir Zaman Dilediği Gibi Bir Evlat Olamadım!


45 Yaşında
baba : Kızımın Mutlu Bir Yuva Kurması Ne Güzel! Gözüm Arkada Gitmeyeceğim.onunla İftihar Ediyorum!


kızı : Babam İçin Çok Endişeleniyorum.onu Kaybetmeye Hazır Değilim.ilaçlarını Da Hep İhmal Ediyor Zaten...ALLAHım Onu Benden Ayırma!

50 Yaşında
baba : Dünyada Mutlu Kal Kızım!

kızı : Seni Çok Özleyeceğim,arayacağım Baba! Şimdi Ben Kime Danışacağım, Kim Yardım Edecek Bana? Ah Baba! Sensiz Nasıl Yaşayacağım?

55 Yaşında
kızı : Sen Gideli Seni Daha İyi Anlıyorum Baba! Keşke Seni Hiç Üzmeseydim Demeyeceğim, Çünkü "keşke"ler Hiçbirşeyi Değiştirmeyecek.yine De Beni Duyuyorsan, Lütfen Seni Üzdüğüm Hergün İçin Çok Ama Çok Pişman Olduğumu Bil, Olur Mu ? Mekanın Cennet Olsun!

babanız Şayet Hayattaysa Onun Kıymetini Çok Çok İyi Bilin.ve Unutmayın Ki, Kocanızın Bile Aklından Çıktığınız Bazı Anlarda Babanız Sizi Hep Hatırlıyor Olacaktır.