Sevgim Sana Ait Kitap Özeti - Lisa Kleypas

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Sevgim Sana Ait Kitap Özet - Lisa Kleypas Kitapları - Sevgim Sana Ait Kitap Tanıtım - Sevgim Sana Ait Kitap FiyatıKitap Özet

New york tımes gazetesinin en çok satan kitaplar listesinin gözde yazarı Lisa Kleypas'tan ruhunuza dokunup benliğinizi mutlulukla dolduracak müthiş bir aşk hikâyesi daha...

Arkadaşlarına kıyasla oldukça utangaç olan Evangeline Jenner, babasının mirasını aldığı anda hepsinden daha zengin olacaktı. Ancak bunun için ilk önce vicdansız akrabalarından kurtulması gerekiyordu. Evie çapkın vikont St. Vincent'a akıl almaz bir teklif sundu: Evlilik!

Sebastian'ın adı öylesine kötüye çıkmıştı ki onunla baş başa otuz saniye geçiren bir kızın bile ismi lekelenirdi. Buna karşın çekici ama utangaç olan Evie yanında şaperonu dahi olmadan kapısının önünde belirivermişti. Güzellik konusunda zevk sahibi olan bir aristokrat muhtemelen daha kötüleriyle bile yetinebilirdi.

Fakat Evie'nin teklifinin yanı sıra bir de şartı vardı: Evlendikten sonra aynı yatağı paylaşmayacaklardı. O asla gösteriş budalası bir hovardanın umursamadan kalbini kırdığı genç kızlardan biri olmayacaktı. Bu da Sebastian'ın onu baştan çıkarmak için daha fazla uğraşması ya da belki de ilk kez gerçek aşk uğruna kalbini teslim etmeyi öğrenmesi gerektiği anlamına geliyordu.

“Gerçekten yetenekli bir öykücü.”
Publishers Weekly

New York Times gazetesi ve Publishers Weekly dergisinin en çok satan kitaplar listesinin önemli yazarlarından biri olan Lisa Kleypas, şimdiye kadar yazdığı on sekiz romanla RITA ödüllerine layık görüldü. Kitapları on dört farklı dile çevrilen ve en çok satan kitaplar listelerinde üst sıralarda yer alan yazarın Benimle Kal ve O Yaz isimli romanları Türk okuyucular tarafından da büyük ilgi gördü. Aşk romanlarının vazgeçilmez ismi Kleypas, eşi ve iki çocuğuyla birlikte Washington'da yaşıyor ve en büyük tutkusu olan yazarlığa devam ediyor.
Sevgim Sana Ait

Lisa Kleypas
· Epsilon Yayınevi
· Basım Tarihi : 11 - 2010
· ISBN :
· Sayfa Sayısı : 352
· Çevirmen : Kübra Tekneci
· Etiket Fiyatı : 19.00 TL