şevin isminin anlamı nedir

• Konuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Sponsorlu Bağlantılar
şevin isminin anlamı nedir
yada şewin olabilir

şevin kürtçede bir kız ismidir.

şevin in anlamı; geceleri çobanların uyandıkları sabaha yakın vakitdir.

Son düzenleyen: Moderatör:

SeLeN

Yönetici
Editör
şevin kürtçede bir kız ismidir.

şevin in anlamı; geceleri çobanların uyandıkları sabaha yakın vakitdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
K

kayıtsız üye

ben şervin isminin anlamını istedim ama bana şevn in anlamını verdiler ben şervin isminin anlamını biliyorum(ŞERVİN kürtçe bir isimdir ve anlamıda savaşçı kadın, amazon dur)bu arada ismimi çooookkk seviyorum

D

diyadin koyuncu

şevin bir kız ismidir anlamı ise çok güzel bi kız olması ve benim sevgiliminde adi şevin :) saygılar şevin umarım her gün bi adım daha sana yaklaşı yorum umarım bu yazımı görür sün

K

Kayıtsız Üye

Şevin'in gercek anlami sadece Şafakdir. Gecenin tam bittigi an, ve sabahin yeni baslangici ama daha Güneş doğmadan sadece Güneş ışığın varlığı aydinlatir dünyayi.

K

Kayıtsız Üye

şevin kürtçe kız ismi anlamı ise; çobanın sürüyü gece otlatmaya cıkardığı vakit şafak vaktine yakın bir gece vakti. isim çok güzel ismimi çok seviyorum nadir insanlarda duyuyorum

B

belçi belçin

şevin kürtçe bir isimdir ve ben bir ingilizim o yüzden benim adım böyle. burdaki tüm tepkiler doğrudur kesin.

K

Kayıtsız Üye

benim ismim şevin ismimi coookk seviyorum.ismimin anlamı ise şev:akşam demek in ise:cuma demek ikisini birleştirirsek:cuma akşamı oluyorr.:):):) SEWGİLERİMLE :):):)

K

Kayıtsız Üye

Sevin ve Savin kürtce Bir isimdir ! Peygamerimizin bir Mara'da Kaldığı Gece ..!
Aslında gecenın adı Savo ine ama Savin veya Sevin diyiliyor :) <3

M

misafir

Şevin isminin anlamı şudur; Şevin şev ve in olarak ikiye ayrılır. Şev ya da Şew bu kelimenin anlamı akşam demektir. İn ise cuma demektir. bu iki kelimeyi birleştirdiğimizde cuma gecesi yani mübarek gece demektir.

K

Kayıtsız Üye

şevin isminin anlamı :D ŞAFAK VAKTİDİR VE BENİM ADIMDA ŞEVİN YANİİİİ

K

Kayıtsız Üye

merhaba ben şevin gerçekten adım şevin.Adım ne demek diye baktım bunları buldum ben gecenin sessizliği diye biliyordum.Neyse başka anlamlara da sahipmiş meğersem adım.Adımı öğrenmeme yardımcı olanlara teşekkürler.Saygılarımı ve sevgilerimi sunarım

K

Kayıtsız Üye

BeniM adımda ŞEVİN ve adımı çok seviyorum anlamı ise: AKŞAM DEMEKTİR ÇÜNKÜ ŞEVİNDEKİ ŞEV YANİ İSMİN KÖKÜ ŞEVDİR BU DA KÜRTÇEDE GECE,AKŞAM ANLAMINDADIR