Şeytanlar gaza bastı!

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Kırmızı Şeytanlar'ın teknik direktörü Ferguson, ara transfer dönemi için harekete geçti. Listenin başında kaleci Rene Adler ile Reina, Ashley Young ve Lassana Diarra bulunuyor.

İngiltere Premier Ligi’nde Manchester United, ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için harekete geçti. Kırmızı Şeytanlar’ın teknik direktörü Sir Alex Ferguson’un, özellikle sezon sonunda futbolu bırakacak Edwin van der Sar’ın yerine kaleci arayışlarını hızlandırdığı öğrenildi. Ada’nın önde gelen gazetelerinden Daily Mail’in haberine göre Ferguson’un, Bayer Leverkusen’in genç file bekçisi Rene Adler konusunda ısrarcı olduğu ve United’ın bu transfer için 20 milyon Pound’u (48 milyon TL) gözden çıkardığı bildirildi. Bu bölgenin diğer adayının ise Liverpool’dan Pepe Reina olduğu öğrenildi.

Para sorun değil...


Orta sahasını da güçlendirmek amacında olan United’ın, ayrıca ezeli rakibi Manchester City’nin peşinde olduğu Aston Villa’nın kanat oyuncusu Ashley Young için 13 milyon Pound (31 milyon TL) teklif edeceği iddia edildi. Young’ın yanı sıra Real Madrid’li Lassana Diarra için Kırmızı Şeytanlar’ın, 12 milyon Pound (29 milyon TL) vermeye hazır olduğu belirtildi.

Fanatik