Shen Yun Müzikali

KaRDeLeN

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Shen Yun Müzikali - Shen Yun - Müzikal

Shen Yun Gösteri Sanatları Grubunun, antik efsanelerden ve değerlerden esinlenerek hazırlandığı bir kültür mirasını canlı olarak yeniden yaşayın.

Tarih : 21 - 22 Mayıs 2010

Saat : 20:30

Yer : Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Salonu

Şehir : İstanbul Avrupaİşte sizlere 2007 yılından bu yana New York Radio City Music Hall, London Royal Festival Hall, Washington DC Kennedy Center ve Paris' Le Palais de Congres gibi dünyanın en prestijli salonlarında boy göstermiş ve dünya çapında düzenlediği turneler ile milyonlarca insanın kalbini fethetmeyi başarmış, Shen Yun’un dans ve müziklerini keşfetme fırsatı.

Amerika-New York merkezli bağımsız bir gösteri grubu olan Shen Yun, geleneksel Çin sanatını, dünya çapındaki dansçıları, çarpıcı kostümleri, seyirciyi adeta farklı dünyalara götüren arka fon görüntüleri, güçlü davul ritimleri, Doğu ve Batı müzik tekniklerini özgün ve mükemmel bir uyum ile harmanlayan canlı orkestrası ile coşkulu ve göz kamaştırıcı bir şekilde gözler önüne seriyor.

Shen Yun’un görsel etkisi saflık, merhamet ve güzellik tablosunu andırıyor. İçerdiği figürler hem büyük bir zariflik içeriyor, hem de adeta patlamaya hazır bir duygusallık arasında gidip gelmenizi sağlıyor. Seyircilerin verdiği tepkiler sıra dışı oluyor. Kahkahalar, gözyaşları ve kesintisiz alkışlar hiç bitmiyor.

Shen Yun Gösteri Sanatları Grubunun, antik efsanelerden ve değerlerden esinlenerek hazırlandığı bir kültür mirasını canlı olarak yeniden yaşayın. 40 kişilik canlı orkestra ve 60 dansçıdan oluşan, Shen Yun’un niçin 'nefes kesici', 'göz kamaştırıcı' ve 'görkemli' olduğunu bizzat kendiniz keşfedin!


Mekan: Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Salonu
Adres: Darülbedai Cad. No:1 Harbiye/İstanbul
Telefon: 212 373 11 00