Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen..

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen..Ben aşkı dolu dolu senle yaşamak istedim. Oysa sen aşkın özünü bilemedin. Şimdi söyle yapabilir misin? Benimle sonsuzluğa yolculuğa çıkabilir misin? Beni yüreğinin en derinlerinde saklayabilir misin? Aşkı bana anlatır mısın? Yoksa bendeki aşkı gördükten sonra arkana bakmadan kaçar gider misin? Peki deneyebilir misin sevmeyi en baştan ?


Gücün var mı sevgilim
Derin sularda inci tanesi aramaya?
Cesaretin kaldıysa
Hala benle aşktan konuşmaya...Bunların hepsi doğru mu? Kader dedikleri şey bu mu? Yoksa bunlar hayatın bize birer oyunu mu? Çok durgunsun sevgilim. Hayat seni de mi yordu? Bu kocaman oyunda ki rolün sana büyük geldi belki de. Bulamadın yerini sende. Aşksa her yerde karşımıza çıkan bir hayalden ibaretti sadece. Aklında ki sorular gözlerinden okunuyor. Yorgunluğun yüzüne vuruyor. Duygularını toparlayamamış gibi bir halin var yorgun umutsuz kalmış gibisin.


Söyle canım sevgilim
Hayat bize oyun oynuyor olabilir mi?
Yorgun gibi bir halin var
Duyguların karışık olabilir mi?


Yolcuyuz hepimiz bu dünyada bırak son günü belki de son saniyelerimizi yaşıyoruz şu anda. Sevemiyorsan zorlama sevgili. Ben bu hayatı dolup taşarak yaşamalıyım zaten. Beceremiyorsan uğraşma. Yüreğime sığmayan bu sevgime engel olma. Ben bütün engelleri bırakıp devam etmek istiyorum yoluma. Yeniden sevmek yeniden yaşamak. Her günümü son günüm saymak.


Sanki bugün son günmüş gibi
Dolu dolu yaşamak istiyorum ben
Her ne çıkarsa yoluma
Selam verip yürümek istiyorum ben..


Yaşadıklarımızı noktalamamız gereken anlar vardır hayatımızda. Hani derler ya ‘ sünger çektim geçmişe ‘… Bazen sünger çekip her şeye devam etmek lazım hayata. Bundan sonra yaşayamam değil her şeye yeniden başlarım demek lazım. Olanları unutmak bazen hiç yaşanmamış farz etmek. Olmuyorsa yeniden sevmek gerekir bazen. Yıpratmadan vazgeçmekyeni denizlere yelken açmak. Yeniden doğmak gerek bazen hayata yeniden bakmak. Her şeyi silip baştan başlamak. Sil baştan sevmek gerek bazen…


Sil baştan başlamak gerek bazen
Hayatı sıfırlamak
Sil baştan sevmek gerek bazen
Herşeyi unutmak..