Site'de Kopya Koruması Hakkında

#1
Sponsorlu Bağlantılar
sitesinden tek bir copy bile olmasını istemeyenler için sitesinde copy koruması olan kod(bunu html dosyasında <head></head> tagları arasında yapıştırabilirsiniz..)tabi bu kod asp,html,php vb. yerlerde de çalışıyor..!


Kod:
<body oncontextmenu="return false" onselectstart="return false" ondragstart="return false">
 

#2
bu kodlar beni gıcık ediyo sağ tıklama bizim sitede bir benzeri var :beta: :) :) :) tabi bir çok kişiyi olduğu gibi benide engelliyemiyor sadece 3-4 sn geçiktiriyor. semyav5mitq arkadaşım genelde sitede kodlar paylaşıyor ve bunları almak pek kolay olmuyor aslında alması kolayda düzeltmesi zor oluyor :( Web sitesine koyulan bir şeyi görebilir yada duyabiliyorsan olay bitmiştir:) copy yapılmasını engellemek bilmiyorum nasıl olur? zor iş... Copy istemiyosa her tür materyalinin patentini alsın,imzalasın :) :) yada koymasın internete :goodluck:
 

#3
burda anlatılmak istenen aslında şu logsgle mesela ben aslında bu siteye okur olarak girmiyorum amacım bu sitedeki konuları kendi siteme taşımak copyala yapıştır olayı ile o konuları alabiliyorum ama üyeliğim bilgi kazanmaya yönelik ise bu sitede zaten görsel olarak herşey önümde olduğu için bir problem olmayacaktır. burda ki amaç kardeşim benim sitemden bilgi çalmayın anlamına geliyo şu an bizim sitede olduğu gibi kopyala yapıştır ile kısa veya uzun metinleri atmakta zorluk çekmezsin ama bunun aksi durumu olursa vakitten kayıp meydana gelir. buda bilgiyi kopyala-yapıştır yapacak kişinin işine gelmez ...