Sony Oturma Odasını Yeniden Tanımlıyor

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Sony'nin sunduğu eşsiz Monolithic Design konsepti, Full HD online içerik dünyası ve yeni 3D deneyimler de düşünülürse 2010 oturma odalarında önemli bir yıl olmaya aday konumda.
Sony'nin yeni 2010 ev eğlencesi ürün yelpazesi oturma odasının havasını ve ev eğlencesinin tanımını yeniden belirleyecek. 2010 BRAVIA TV'ler, Blu-ray Disc oynatıcılar ve Ev Sineması sistemlerine kadar genişleyen bu konseptin merkezinde ise Monolithic Design anlayışı yer alıyor.
Monolithic Design yüksek kaliteli malzemelerin mükemmel bileşimi ve estetik yüzey görünümüyle oturma odalarına şık ve minimalist bir hava katıyor. Tüm ürünler açıkken elde edilen mükemmel performanstan, kapalı olduğunda oturma odasını tamamlayan güzel tasarıma kadar her şey, eşsiz bir eğlence deneyimi oluşturacak şekilde tasarlandı. 6° eğimli Monolithic TV ve hoparlörlerin alçak mobilyalar üzerinde ideal bir izleme ortamı yaratması gibi her detay dikkatlice düşünüldü.

Sony'nin yeni ev eğlencesi ürün yelpazesi, sayısı gittikçe artan çeşitli online içerik ve dijital servislere erişimi kolaylaştırıyor.

BRAVIA Internet Video ile ücretsiz videolar dünyasını ve Dailymotion gibi pek çok paylaşımlı internet sitesini de keşfetme seçeneği ile bu dünya daha da genişliyor. İnternet'teki zengin içeriğe PC kullanmak veya küçük bir ekranda izlemek zorunda kalmadan TV ile hızla erişilerek tam ekran izlenebiliyor.
Diğer online servisler arasında ekranda hazır olan ve Twitter , Flickr , Facebook gibi internet sitelerinden gerçek zamanlı güncellemeleri yüklemeye yarayan araçlar da yer alıyor.
2010 serisi ürünlerde kablo karmaşası yaşamadan evden online içeriğin keyfini sürmeyi kolaylaştıran dahili Wi-Fi özelliği de bulunuyor. TV veya Blu-ray Disc oynatıcıyı Internet'e kolayca bağlamak, sadece bir uzaktan kumandayla XrossMediaBar (XMB ) menüsünü kullanarak içerikler arasında dolaşmak, işaretlemek veya oynatmak mümkün.