Şubat ayında seni neler bekliyor?

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu BağlantılarKoç

Uzun bir süredir kariyer evinizde bulunan Plüton bu ayda buradan sizi etkilemeye devam edecek. İlişkilerinizde, ortaklık yapınızda, partnerinizle sorunlar yaşayabilir veya bu konularda alacağınız sorumluklardan dolayı baskı hissedebilirsiniz.

Bununla birlikte kariyer evinizde seyreden Merkür size yeni anlaşmalar ve kendinizi daha iyi ifade etme ortamı sunacak. Bu ay Kova burcundaki gezegen dizilimi özgürleşme arzunuzu arttıracak ve sosyal çevrenizde, arkadaş grubunuzda hareketlenmenize fırsat verecek. Sosyal ortamlarda kendinizi daha fazla gösterebileceksiniz.

Özellikle 10–13 Şubat tarihleri arasında ilişkileriniz konusuna konsantre olup, daha rasyonel düşünecek ve gerçekçi somut karalar alabileceksiniz.

14 Şubat tarihinde oluşacak yeni ay arkadaş grubunuzdan gelecek etkiyle yeni anlaşmalar, kısa seyahat fırsatları getirebilir. Hayallerinizin veya uzun süredir idealize ettiğiniz konuların ilişkileriniz yardımıyla hayat bulması mümkün.

12 Şubat tarihinde Venüs’ün Balık burcun girip Jüpiter ile kavuşum yapmasıyla birlikte ruh dünyanızda büyük bir gelişim, yardımsever duyguların uyanması söz konusu olabilir. Hatta platonik aşklar, gizli ilişkilerle ilgili konular da gündeme gelebilir. Bu durum biraz huzursuz ve isyankâr hissetmenize de sebep olabilir.

Mars’ın Şubat boyunca aşk evinizde gerilemesi eski ilişkilerinizin veya ilişkilerinizle ilgili eski sorunların tekrar gündeme gelebileceğini işaret ediyor.

Mars gerilemesi Şubat ayı ortalarında, çocuklarla iletişiminizde veya borsada yapacağınız işlemlerde, sosyal çevrenizde kurduğunuz iletişimde yanılgılara sebebiyet verebilir.

Bu dönemde kavga ortamlarından kaçınmalısınız ve daha dikkatli davranmalısınız. 19 Şubat sonrasında Güneşin de Balık burcuna girmesiyle birlikte daha çok kendinize dönüp fazla içselleştiğiniz bir dönem başlıyor. Ay sonuna kadar kendinize ilişkilerinize ve duygu dünyanıza yoğunlaşacaksınız.

Boğa

Plüton uzun zamandan beri inançlarınız, hayatın anlamı ve çeşitli deneyimlerle sizi zorluyor. Yıllar sürecek olan bu etki Şubat ayında günlük hayatınız veya iş ortamınızla ilgili sorumluluklar sebebiyle kendini biraz daha hissettirecek. Yurtdışı bağlantılı işleriniz veya yabancılarla yapacağınız anlaşmalar Şubat ayının ilk 10 günlük döneminde sizi fazlasıyla meşgul edecek.

Şubat 11’den sonra ise kariyerinizle ilgili konularda kendinizi gösterme fırsatı yakalayacaksınız. Daha önce başlamış olduğunuz işlerin tamamlanması söz konusu olabilir. Ancak ay boyunca geri giden Mars anlaşmalarınızda yanılgılara sebep olabilir. Sonuçlandırmanız gereken işlerde daha dikkatli olabilirsiniz.

Ev ve aile ilişkilerinizde gerginlikler, eski anlaşmazlıklar yüzünden huzursuzlar yaşanabilir. Tartışma ortamlarından kaçınmalısınız. Eğer iş ortamınızda uzun süren gerginlikler ve anlaşmazlıklar yaşıyorsanız işinizi bırakmanız gereken bir dönemi de işaret edebilir. Biraz daha sakin olup olayları akışına bırakabilirsiniz.

14 Şubat yeni ay ile birlikte kariyerinizde yeni anlaşmalar yapmak, yeni iş bağlantıları kurmak ve sosyal çevrenizde sürpriz ilişkiler fırsatı oluşacak. 20 Şubat itibariyle arkadaş grubunuzdan gelecek destekle çevreniz büyüyecek ve yeni farklı kişilerle kendinizi göstereceksiniz.

Şubat ayı sizin için daha aktif ve sosyal olma imkânı bulduğunuz bir ay olacak, yeni tanışacağınız kişiler size şans getirebilir ve farklı kapılar açabilir. Güçlü ve saygın kişilerin desteği yanınızda olacak unutmayın. Bu fırsatı iyi değerlendirin.

İkizler

Pluto uzun süredir sizi ortaklaşa sahip olduğunuz maddi manevi kaynaklarınız, içgüdüleriniz ve seksüel dürtülerinizle değişime zorluyordu. Bu etki aşk, çocuklar, borsa, talih oyunları gibi konular aracılığıyla kendini iyice hissettirecek.

Şubat ayında talih oyunları ve borsa konularında şansınızı fazla zorlamayın. Temkinli hareket etmeniz yararınıza olacaktır.. Şubat ayında krediler ve borç konuları ile ilgili anlaşmalar gündeme gelebilir. Ancak en azından Mart ayı ortalarına kadar sabırlı olmalı ve bu konularda sonuç almak için Mars’ın ileri hareketini beklemelisiniz.

Şubat ayı kariyer konularında oldukça şanslı olduğunuz bir ay. 11 Şubat itibariyle beklenmedik sürpriz bir terfii, büyük bir anlaşma veya yeni bir iş kurma fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Hazırlıklı olun.
12 Şubat’ta yabancılarla yapacağınız anlaşmalarda veya yurtdışı işlerinizde biraz daha dikkatli olun. Hayal kırıklıkları ile karşılaşabilirsiniz.

14 Şubat yeni ayı ile birlikte yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Ayın 20’sinden sonra gezegenlerin olumlu etkisini üzerinizde daha fazla hissedecek ve kendinizi saygın ve güçlü kişilerin desteği ile gösterme imkânı bulacaksınız. İş anlaşmalarında şans sizden yana olacak. Fakat büyük beklentilerden kaçınmanız gerektiğini unutmayın.


Yengeç

Geçen seneden beri ilişkiler, ortaklaşa işler ve hatta evliliğinizle ilgili konularda üzerinizde baskı yaratan Plüton bu etkisini bu ay da güçlü bir şekilde gösterecek. Ev ve aile konularında almış olduğunuz sorumluluklar sizi baskı altına alarak huzursuz ediyor. Hayata bakış açınızda, inançlarınızda yeni arayışlar, çıkış yolları bulma gayretiniz bu ay da devam edecek.

Dışarıdan veya kendinizden kaynaklı yaşadığınız engeller, sizi belirlemiş olduğunuz hedefe giderken ne kadar doğru yolda olduğunuzu çeşitli şekillerde test edecek. Ortaklaşa yaptığınız işlerde, krediler ve para konularında yeni anlaşmalar yapma fırsatı bulacaksınız ancak yanılgılardan kaynaklı kayıplar da söz konusu. Anlaşma yaparken biraz daha dikkatli olmaya çalışın. Özellikle 12–13 Şubat tarihlerinde Mars ve Mekür’ün sert açısı hatalı düşünmenize, yanlış kararlar vermenize sebep olabilir. Dikkat etmelisiniz.

14 Şubat tarihinde oluşacak yeni ay, ortak kaynaklar, borçlar, krediler konularında yeni fırsatları da beraberinde getirecek. Çözümlenmesi beklenen miras konularınız da gündeme gelebilir.

20 Ocak itibariyle yurtdışı eğitimi, yabancılarla yapılan anlaşmalar, yeni hayat deneyimleri fırsatı bulacaksınız. Ay sonuna kadar yabancılarla veya yurtdışında kendinizi gösterebileceksiniz. Yüksek öğrenim planlarınız varsa veya kişisel gelişim, yabancı felsefeler gibi alanlarda kaynak arayışınız varsa karşınıza farklı ve beklenmedik fırsatlar çıkabilir. Hazırlıklı olun.

Aslan

Plüton geçen seneden beri sizi sağlık, gündelik hayatınız, birlikte çalıştığınız kişiler veya hizmet ettiğiniz kişiler konularında değiştirmeye zorluyordu. Bu etki bu ay da sizi zorlamaya devam edecek, yakın çevrenizle olan iletişiminizde, yakın akrabalar, kardeşler, komşular aracılığı ile baskısını arttıracak gibi görünüyor.

İletişim kurma şekliniz ile bu ay tekrar sınanabilirsiniz. Aşırı gerginlik ve yoğun çalışma koşulları nedeniyle stres sizi fazla yıpratabilir. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz.Diğer yandan ilişkileriniz ve ortaklık yapınız ile ilgili şanslı bir dönemdesiniz.

İlişkileriniz aracılığı ile büyüme ve gelişme döneminde olduğunuzu siz de fark edeceksiniz.. Yeni sorumluluklar yeni ortaklıklar yapma fırsatı bulacaksınız. Ancak eski anlaşmazlıklar yüzünden bazı tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu da sizi her zaman olduğunuzdan biraz daha gergin ve sinirli yapabilir. Zaten geri giden Mars yüzünden iki aydır içinizde büyük bir direnç ve huzursuzluk hissediyorsunuz.

14 Şubatta meydana gelecek yeni ay size yeni başlangıçlar yapma fırsatı getirecek ve ayın 20’sinden sonra ise ortaklaşa gelir kaynaklarınız, krediler, borçlar hatta miras konularında yüzünüzü güldürecek etkiler mevcut. Birlikte iş yaptığınız güçlü ve saygın kişilerin desteği ile yeni kaynaklar bulmanız mümkün. Beklenmedik fırsatlar ve yeni iş anlaşmaları söz konusu.

Başak

Pluton geçen sene sizi aşk, çocuklar ve yaratıcılık gibi konularda değişime zorlamaya başlamıştı. Bu etkiyi bu ay da para kaynaklarınız ve sahip olduğunuz maddi değerler aracılığı ile arttırarak sürdürecek.

Çocuklarınız veya aşk ilişkiniz nedeniyle maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Unutmayın baskı ile yönetmeye çalışmak, direktifler vermek sizi sadece biraz daha zora sokar hepsi bu. Eğer değişimlere açık olursanız, aşk hayatınız veya çocuklarınız aracılığıyla yaşamanız gereken değişimleri yaşayabilir ve kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Diğer yandan iş ortamınızda, günlük hayatınızda, beraber iş yaptığınız kişilerle veya hizmetinde çalıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde uyum ve güzellik söz konusu olacak. Bu ay kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

İlk 10 günlük dönemde yeni ilişkiler kurma veya mevcut ilişkinizde ilerleme söz konusu olabilir. Ya da yeni ortaklıklar yapma fırsatını ele geçirebilirsiniz. Ancak ayın 12- 13’ü gibi iş ortamında beraber çalıştığınız kişilerle yanlış anlaşılmalar yüzünden gerginlik hissedebilirsiniz.

İki aydır geri Giden Mars içsel olarak size zaten sıkıntı vermekte. Bu ay da söz konusu günlerde gerginlik biraz daha artabilir. Tartışma ortamlarından uzak durmalısınız. .
14 Şubat’taki yeni ay size günlük yaşamınızda yeni başlangıçlar sunabilir. Yanlış anlaşılmalar yüzünden yaşanan olumsuzlukları düzeltme fırsatı bulabilirisiniz.

20 Şubat sonrası ilişkilerinizde olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni başlangıçlar, fırsatlar, birleşmeler ve büyümelerden söz etmek mümkün. İkili ilişkilerinizde evlilik gibi önemli olaylara imza atabilir veya yeni anlaşmalarla ortaklıklarınızı büyütme fırsatı bulabilirsiniz. Kendinizi eşiniz aracılığı ile geliştirmek veya çocuk sahibi olmak gibi önemli deneyimler yaşama şansınız da olabilir.

Terazi

Plüton geçen sene sizi ev, aile, yuva konularında çeşitli deneyimler yaşatarak değişime zorlamaya başlamıştı Bu ay da yeni sorumluluklar, yeni başlangıçlar yaşatarak üzerinizdeki baskısını devam ettirecek gibi görünüyor. Günlük yaşantınızda, iş ortamınızda, mesai arkadaşlarınıza karşı yeni arayışlar, kendinize yeni çıkış yolları aramaya devam edeceksiniz.

Şubat ayı aile konuları biraz daha ön planda olacak. İlk 10 günlük dönemde ilgi ve düşünceleriniz ev konularına yoğunlaşırken ilerleyen dönemde çocuklar ve aşk yaşamınızda hareketlenme olacak. Sene başından beri geri giden Mars 10–13 Şubat tarihleri arasında arkadaş grubunda yanlış anlaşılmaktan kaynaklı gerginliklere sebep olabilir. Diğer yandan eski aşklarınızın sizinle tekrar temasa geçmesini de sağlayabilir.

14 Şubat’ta aşk evinizde oluşacak yeni Ay, yeni başlangıçları yeni ilişki fırsatlarını da beraberinde getirecek gibi görünüyor. Zira günlük yaşantınızda beklenmedik sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bunun tadını çıkarıp kendinizi sürprizlere bırakın.

19 Şubat’ta iş ortamınızda patronlarınızla ilişkilerinizde olumlu gelişmeler görülüyor. Güçlü ve saygın kişilerden alacağınız destekle iş ortamında daha popüler olma durumunuz var. Hatta istediğiniz büyümeyi bu ay gerçekleştirebilirsiniz. Yeni ofise geçmek, ekibinizi büyütmek, yöneticinizin gözdesi olmak gibi fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Şubat ayı sizin için şanslı bir ay.

Akrep

Plüton geçen sene sizi kardeşleriniz, kuzenleriniz, komşularınız ve yakın çevrenizle olan iletişim kurma biçiminiz konusunda zorlayarak değiştirmeye çalışmıştı. Kontrol edemediğiniz alanlarda hissettiğiniz baskı, bilinçaltınızdan yükselen korkular, endişeler veya hastalıklar nedeniyle bu ay da biraz zorlanabilirsiniz.

Kişisel gelişiminiz açısından, bilinçaltındaki korkularınızla yüzleşebilir ve kendinize olan güveniniz, sorumluluklarınıza odaklanmanız gibi konularda daha dirençli olmanızı sağlayacak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aşk ilişkiniz ve çocuklarla olan iletişiminiz aracılığıyla yeni arayışlar, çıkış yolu bulma gayretiniz söz konusu. Kendinizi akışa bırakın. Bu sorunlarla yaşamaya alıştınız aslında. Çözüm bu ay kendini gösterecek zaten merak etmeyin.

Şubat ayında ailenizle iyi iletişiminiz, hoş ve sempatik duygular söz konusu.14 Şubat’taki yeni ay’ın etkisiyle, yuva kurmak ve ailenizin büyümesi gibi konular gündeme gelebilir. Hatta evde hareketlenme, yeni ev veya arsa almak gibi fırsatlar da söz konusu olabilir..

Sene başından beri geri giden Mars’ın etkisiyle hissettiğiniz gerginlik 12–13 Şubat tarihlerinde daha da artabilir. Ev ve iş ortamında tartışmalardan uzak durmak gerekebilir. Yanlış anlaşılabilirsiniz, bu tarihler yanılgılara açık günler olacak.

Diğer yandan 20 Şubat sonrası tamamlanmamış, eski anlaşmalar konusu yeniden gündeme gelebilir. İş ve kariyer alanında yeni bir mücadele ve kendinizi ortaya koyma çabası söz konusu olabilir. Sizi sevindirecek gelişmeler, aşk ilişkinizde mutluluk ve çocuklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Kendinizi yaratıcı hissedeceğiniz bir ay olacak.
Sürpriz aşklar, beklenmedik ilişkiler yaşanabilir. Kendinizi sevgiyle büyütme fırsatı yakalayacaksınız.

Yay

Plüton geçen sene sizi maddi kaynaklarınız konusunda zorlamaya başlamıştı. Bu ay da bu etkiler devam ediyor. Öte yandan Satürn’den aldığı sert etkileşimle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız aracılığıyla sizi zorlamaya devam edecek ve gelişiminizi sağlayacak olaylar yaşatacak.

Şubat ayı daha çok yakın çevrenizle kuracağınız iletişim, halkla ilişkiler konuları ve kardeşlerinizle ilişkiniz konularında kendinizi göstereceğiniz bir ay olacak. Yeni anlaşmalar yapma fırsatı bulacaksınız. Bunun yanı sıra ev ve aile konularında yeni fırsatlar, ailenizi büyütme imkânı, ev veya arsa alma şansı doğabilir.

Sene başından beri Mars’ın geri gitmesinden dolayı hayatı biraz daha fazla sorguladığınız bir dönemdesiniz. İnançlarınız ve etik anlayışınız konusunda daha yargılayıcı olabilirsiniz. Bu hassas dönemde özellikle 12- 13 Şubat tarihleri arasında; Mars’ın geri hareketi sizi iletişim konularında yanıltabilir. Daha dikkatli olmalı ve tartışmalardan uzak durmalısınız.

14 Şubat’taki yeni ay ile birlikte sorunlu ilişkilerinizi düzeltme, halkla ilişkiler veya organizasyon konularında yeni başlangıçlar, yeni anlaşma fırsatları söz konusu olacak. Aynı dönemde aile içinde hoş ve güzel ilişkiler, keyifli birliktelikler de yaşanabilir.

Ailenizin büyümesi, yuvaya yeni fertlerin katılması hatta yabancı misafirlerin ziyaretinden de söz etmek mümkün gibi görünüyor. Aile içinde yaşayacağınız bu hareketlilik sizi biraz zorlar gibi görünse de bu yoğunluktan son derece memnun kalacaksınız.

Oğlak

Plüton geçen sene sizi değiştirmek üzere büyük bir enerji ile baskı altına almaya başladı. İşi ve kariyer konularında yaşamaya başladığınız büyük dönüşüm eksikliklerinizi tamamlatarak içinizdeki büyük gücün uyanmasını sağlıyor. Yakın çevrenizle olan diyaloglarınızı ve davranışlarınızı değiştirerek, biraz daha isyankâr tavırlar içinde olabilir ve çevrenizde kendinizi farklı kılmaya çalışarak çıkış yolları arayabilirsiniz.

Şubat ayı maddi kaynaklarınız ve para konularına yoğunlaştığınız bir ay olacak. Yeni kaynaklar için anlaşma yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Sene başından bu yana gerilemekte olan Mars sizi ortaklaşa gelirleriniz, borçlar ve krediler gibi konularda zorlamaktaydı. Bu etki ayın 12-13’ünde bir kez daha kendisini gösterecek.

14 Şubat’taki Yeni Ay size maddi konularda yeni anlaşmalar yapma fırsatı getirse de Mars gerilemesinden dolayı çok uygun bir zaman olmadığını söyleyebiliriz. Yeni Ay’dan ay sonuna kadar olan dönemde iletişim ve organizasyon konularına ağırlık vermenizi ve kendinizi bu alanda yeni fırsatlara hazırlamanızı öneririz. Çünkü bu ay güçlü ve saygın kişilerin desteği ile kendinizi ifade etme ve gösterebilme fırsatı bulacaksınız.

Kova

Plüton geçen sene sizi bilinçaltındaki korkularınızla yüzleştirmek, ruhsal gelişiminizi güçlendirmek ve zayıflıklarınızı ortadan kaldırmak için sizi zorlayarak değiştirmeye başlamıştı. Hayatınızı yeniden sorgulamak durumunda kalabilir, inançlarınızı gözden geçirmenizi sebep olacak yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Alacağınız sorumluluklar bu baskıyı biraz daha fazla hissetmenizi sağlayacak. Çıkış yolunu maddi özgürleşme olarak yorumlayıp, kendinize yeni kaynaklar bulmak üzere hareket edebilirsiniz.

Şubat ayı kendinizi göstereceğiniz, ilişkilerinizle ön planda olacağınız bir ay olacak. Para kaynaklarınız konusunda yeni fırsatlar bulabilir. Maddi varlıklarınızı biraz daha genişletme şansı yakalayabilirsiniz.
Sene başından beri geri giden Mars sizi ilişkileriniz, ortaklık yapınız ve eşinizle ilgili konularda zorluyordu. Bu etki 12–13 Şubat tarihlerinde bir kez daha tetiklenecek ve yanlış anlaşılmalardan dolayı gerginlik ve sıkıntı yaratacak. Bu dönemde tartışmalardan uzak durmalısınız.

14 Şubat tarihindeki Yeni Ay size yeni anlaşmalar ve ilişkiler getirebilir. Yeni Ay’dan ay sonuna kadar olan dönemde kazançlı anlaşmalar yapma fırsatı ve maddi kaynaklarınızı büyütme fırsatı bulacaksınız. Şansınızı iyi değerlendirmelisiniz. Zira beklenmedik kazançlar, sürpriz gelirler elde edebilirsiniz.

Balık

Plüton geçen seneden beri, sizi sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve grup çalışmalarında yaşayacağınız deneyimlerle değiştirmeye çalışıyor. Aslında duygu dünyanız, bilinçaltınız, içselleşme ve hayalleriniz konusunda oldukça büyük gelişme kaydetmiş olabilirsiniz. Daha bir süre kendinizi daha farklı ortaya koyarak, aykırı ve marjinal yollarla ifade etmeye çalışarak bir çıkış yolu aramaya devam edebilirsiniz.

Bu ay krediler, borçlar, ortaklaşa işlerden gelen kazançlarınız sizi biraz daha fazla zorlamaya devam edebilir. Özellikle Şubatın ilk haftasında oldukça hassas olabilirsiniz. Önemli işlerinizi daha sonraya ertelemenizde yarar var. Ancak endişe etmeyin çok şanslı bir ay olacak bu ay. Jüpiter’in yükselen burcunuza girmesiyle birlikte yıl boyunca şanslı olacağınız bir dönem geçireceksiniz.

Her ne kadar kilo almanıza da sebebiyet verse getireceği tüm fırsat ve iyilikler için buna değer diyebiliriz. Sene başından beri geri gitmekte olan Mars size; günlük yaşantınızda, iş ortamınızda ve hizmetinde bulunduğunuz üstlerinizle sorun yaşatıyordu. Bu etki 12–13 Şubat tarihlerinde bir kez daha hissedilecek. Yanılgılara ve yanlış anlaşılmalara açık olabileceğiniz için tartışmalardan uzak durmanızı öneririz.

Yaptığınız işlerde biraz daha dikkatli olup, kontrolü elden bırakmayın.14 Şubat’taki yeni ay ruhsal olarak size yeni açılımlar ve ilham olarak etki edecek. Yeni Ay’dan sonra ay sonuna kadar şansınızı hissetmeye başlayacak, saygın ve güçlü kişilerin desteği ile anlaşma yapma ve kendinizi ortaya koymaya başlayacak ve girişimlerinizde başarılı olacaksınız.