Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulu Gölmarmata Manisa

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Gölmarmara Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulu - Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulu Hakkında - Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulu Tanıtımı - Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulu Erişim Bilgileri - Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulu Resimleri

Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulu Manisa Gölmarmara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: MANİSA / GÖLMARMARA

Adı: TAHİR AYŞE BARUTÇUOĞLU ANAOKULU
Adresi: TAHİR-AYŞE BARUTÇUOĞLU ANAOUKULU GÖLMARMARA/MANİSA

Telefon Numarası: 2365258191

Çocuklarımız kendileri için özel olarak hazırlanmış, her anlamda güvenli ortamlarda, ilgilerini çekecek ve zihinlerini geliştirecek sınırsız faaliyetlerle karşılaşıyorlar.

Onların eğitimli, açık fikirli, araştıran, inceleyen, çağdaş ve başarılı birer birey olarak yetişmeleri bizler için çok önemli. Fakat, bizler için daha da önemli bir şey var, o da; çocuklarımızın sevgi dolu bir ortamda büyüyüp, mutlu olmaları.

Bizi gerçek anlamda tanıyabilmeniz için okulumuzdaki havayı teneffüs etmeye, uzman kadromuzla yüz yüze görüşmeye mutlaka bekliyoruz.http://tahiraysebarutcuogluanaokulu.meb.k12.tr/