Taraftardan aynı beste!

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
16 Kasım 2009

[SIZE=+0][/SIZE]Taraftardan aynı beste!


[SIZE=+0][/SIZE]İnönü'de Başkan Demirören'e sert tepki gösteren Beşiktaşlı taraftarlar, Akatlar'da da susmadı. Efes Pilsen karşısında takıma destek veren Siyah-Beyazlılar, yönetimi istifaya davet etti.

Kara Kartal’ın dün oynanan Efes Pilsen karşılaşmasına taraftarları büyük ilgi gösterdi. Akatlar Cola Turka Arena’nın tribünleri tamamen dolarken, takıma destek büyüktü. Rakip üzerinde de büyük baskı kuran Siyah-Beyazlı taraftarlar, aynı sıcaklığı yönetim ve Başkan Yıldırım Demirören’e göstermedi. Futbol takımının son haftalarda evinde oynadığı her maçta protesto edilen Başkan Yıldırım Demirören, Akatlar’daki Efes Pilsen maçında da istifaya davet edildi.

Pascal da maçtaydı
Siyah-Beyazlı taraftarlar maç öncesinde ve karşılaşmanın durduğu her anda “Yıldırım Demirören yeter” diyerek tempo tuttular ve Başkan’ı istifaya davet ettiler. Bu arada karşılaşmayı izleyenler arasında Kartal’ın eski futbolcusu Pascal Nouma da vardı. Taraftarlarla birlikte tezahüratlara katılan Pascal’ın “Çarşı” atkısıyla Beşiktaş’a destek verdi.Fanatik