Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu Bilgileri Taşkent Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu Hakkında - Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu Tanıtım - Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu Resimleri - Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu İletişim


Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu Konya Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu Misyon Ve Vizyonu:

Balcılar 80. Yıl İlköğretim Okulu olarak; Türk milli eğitiminin amaçları doğrultusunda geçmişini bugününü ve geleceğini bütünleştirebilen doğru, dürüst, özgüven kazanmış, çağdaş, araştırmacı ve ülkemizi hak ettiği yere ulaştırmak için çalışan erdemli insan olmanın idealini yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır. Ayrıca Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı toplumun milli değerlerini yaşatan kültürel alanda başarılı ve ülkenin en kaliteli öğrencilerini yetiştirerek başarılı okullar arasına girmektir.

Anayasada ifadesi bulunan Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı milletimizin milli, ahlaki, insani ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyup geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan bireyler yetiştirmek. İnsan haklarına saygılı, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetiştirmek.

Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / TAŞKENT
Adı: TAŞKENT BALCILAR 80.YIL İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Balcilar 80.Yil llköğretim Okulu
Telefon Numarası: 3324925004
Faks Numarası:
E-mail Adresi: balcilar80@hotmail.com
Web Adresi: -

Taşkent Balcılar 80.yıl İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr