Tepecik Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Tepecik Köyü İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Tepecik Köyü İlköğretim Okulu Resimleri - Tepecik Köyü İlköğretim Okulu Hakkında


MİSYONUMUZ

Tepecik İlköğretim Okulu Ailesi Olarak,Ülkesine faydalı, iyilik, doğruluk, dürüstlük ve adaletlilik gibi nitelikleri olan, milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerlerimizin gelişme ve yerleşmesine önem ve ağırlık veren Tepecik İlköğretim Okulu olarak Internet'teki yerini almasının sevincini, gururunu yaşıyoruz.
Tepecik İlköğretim Okulu ailesi olarak, bütün öğrencilerin,
Atatürk'ün "ÖĞRETMENLER YENİ NESİL SİZİN ESERİNİZ OLACAKTIR" sözü doğrultusunda; Atatürk ilke ve inkılaplarını anayasada ifadesi bulunan Atatürk milliyetçiliğine bağlı, Türk milletinin milli, ahlaki, insani ve kültürel değerlerini benimseyen ailesini, vatanını, milletini seven ve daime yüceltmeye çalışan, Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilen, Sorumluluklarını bilen ve yerine getiren, İnsan haklarına saygılı haklarını bilen ve koruyan, Hür ve bilimsel düşünme gücüne sahip, Bireysel yeteneklerini ve öğrenme stillerini dikkate alarak öğrenen, bilgili, becerili ve özgüveni olan, Çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışı kazanan, Türk milletini çağdaş uygarlığın yapıcı yaratıcı saygın bir odağı yapma gayretinde olan bireyler olmalarını sağlamak,
Öğrencilerimize 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.VİZYONUMUZ

Tepecik İlköğretim Okulu'nu; saygın, güvenilir, ilk tercih edilen okul haline getirmek, mükemmel bir dünya için, kendini ve toplumunu sürekli geliştiren mutlu insan yetiştirmektir.

Öğrencilerimize Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda nitelikli bir eğitim vererek onları 21. yüzyılın değişen gereksinimlerine yanıt verebilecek "Çağdaş, bilgili, katılımcı, ve aydın yurttaşlar" olarak yetiştirmektir. Çağdaş bir dünya insanı yetiştirmek için en kaliteli eğitim ve öğretimi sunmaktır.

Eğitim teknolojileri ile donatılmış, çevresine öncülük eden; öğrencilerini, yeteneklerini iyi kullanabilen, öğrenmeyi temel gereksinim sayan bireyler olarak yetiştiren, tüm çalışanlarının her gün daha ileriye ulaşmak için çaba içerisinde olduğu, en kaliteli eğitim kurumlarından biri olmaktır. Okulun içinde yer aldığı doğal çevrenin öğrenci eğitiminde çok önemli bir etken olduğunun bilinci ile, bu doğal çevreyi korumak ve geliştirmektir. Öğrencilerin yetenekleri ve hobileri doğrultusunda yaratıcılıklarını keşfetmelerini sağlamak amacıyla, müfredatın veya buna bağlı olarak işlenen derslerin bir devamı niteliğinde değerlendirilmeyen ders dışı yetenek etkinliklerini gerçekleştirmektir.


Tepecik Köyü İlköğretim Okulu Aydın Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tepecik Köyü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tepecik Köyü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tepecik Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tepecik Köyü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AYDIN / MERKEZ

Adı: TEPECİK KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: TEPECİK İLKOĞRETİM OKULU

Telefon Numarası: 2562115975

Faks Numarası:Bilgi Yok

E-mail Adresi :287689@meb.k12.tr


Web Adresi:Tepecik Köyü İlköğretim OkuluKaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.