Ter Kokusunu Gideren Lamba

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
ter kokusu giderici - ter kokusu giderici lambanın çalışması - ilginç tasarımlar

Yaz vakti bir kere giydiğimiz gömleği kirli torbasına atmak içimizden hiç gelmez ama ter kokulu kıyafeti de giymek istemeyiz. Bazen şöyle balkona asmak yararlı olabilir ama bu da tam çare değildir. Deodar isimli ter kokusu giderici ise tam aradığınız kolaylık.

Chung-Shan Institute’nün ürettiği Deodar isimli ürün lamba görünümünde. Basitçe şöyle çalışıyor. Kötü kokan kıyafetinizi örtünün altına asıyorsunuz sonra yanda asılı olan kumanda panelinden süreyi (15 dak /30 dak) seçerek Deodar’ı çalıştırıyorsunuz. Deodar çalışmasıyla beraber lambanın içindeki fan ve fotokatalist ışık tüpleri çalışmaya başlıyor. Böylece aşağıdan giren temiz hava Deodar’ın içinden geçerek kötü kokuları alarak yukarıdan çıkarıyor. Deadorun yukarı doğru daralan şekli de aşağıdan yukarıya olan akışı sağlıyor.

Bu ürün sayesinde kıyafetlerinizi eskisi kadar sık yıkamanıza ve ütülemenize gerek kalmıyor. Özellikle bekarlar için çok ideal bir ürün. Türkiye’de görmediğim bu ürün eğer raflarda yerini alırsa eminim ilgi çekecektir. Girişimçiler için ilginç bir iş fikri