Toni Trucks Kimdir - Toni Trucks Biyografisi Resimleri

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Toni Trucks Kimdir - Toni Trucks Biyografisi Resimleri konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Toni Trucks Kimdir - Toni Trucks Resimleri - Toni Trucks Biyografisi - Toni Trucks HakkındaAntoinette Lindsay "Toni" Trucks ( 3 Eylül 1980) Amerikalı, sahne, sinema ve televizyon oyuncusu.Grand Rapids, Michigan'da doğdu,ama Manistee Michigan'da büyüdü. 2003 yılında University of Michigan'ın ünlü "Interlochen Arts Academy and the Musical Theatre Department " bölümünden mezun oldu. West Side Story, Two Gentlemen of Verona, Kiss Me Kate and Oklahoma gibi oyunlarda oynadı ve çok iyi eleştiriler aldı. Son zamanlarda Babershop adlı dizide Terri rolüyle karşımızdaydı, aynı zamanda All Of Us dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Music and Lyrics, Dreamgirls, ve Weapons gibi filmlerde rol aldı, aynı zamanda Veronica Mars ve Til Death gibi televizyon filmlerinde de rol aldı.

Dreamgirls'deki bölümü sinemalarda kesilse bile Dvd'de ekstra sahnelerin içinde izlendi. Michigan'a geri döndü ve Bronson Pinchot ile Mr.Art Critic filmini çekti. Film harika Mackinac adasında çekildi. 2009 yılında yeteneklerini bilim kurgu filmli Star Runners ve macera filmi N-Secure'da gösterdi. İngiliz televizyon shovu Absolutely Fabulous'un Amerikan versiyonunda yer aldı fakat pilot bölümü Fox Network tarafından beğenilmedi. Oyuncu aynı zamanda StarStruck'da küçük de bir rol aldı.

Ünlü yıldız 'Stephenie Meyer'ın romanından uyarlanan şafak vakti filiminde 'AMERİKAN GÖÇEBELER' Mary rolünde oynayacak..