Toshiba STORE ART3 Özellikleri Resimleri

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Toshiba STORE ART3 Modeli - Toshiba STORE ART3 Hard Disk - Toshiba Hard Disk - Toshiba Hard Disk Fiyatları
Taşınabilir ve kullanımı kolay harici hard disk sürücüsü 1 terabayt’a kadar depolama kapasitesi ile kullanıcıların yedekleme sorunlarını tamamen çözüyor. Toshiba, taşınabilir Hard disk kavramına şıklık katmaya devam ediyor. 1 terabayt’a (1,000 gigabayt) kadar geniş kapasiteli yeni hard disk sürücüsü serisi STOR.E ART3’ü sunar. Yeni cihazlar bilgisayarlarında yüksek boyutta veri saklayan ve yanlarında taşıyabilecekleri kullanımı kolay bir yedekleme çözümü arayan kullanıcılar için ideal. STOR.E ART3 2010 Haziran ayından itibaren satışa sunulmuş durumda.Şık STOR.E ART3 ürün serisi dört renkte ve dört farklı depolama kapasitesi ile sunuluyor:
• Kuzguni Siyah (1 terabayt)
• Likit Mavi (750 gigabayt)
• Kar Beyaz (640 gigabayt)
• Roket Kırmızı (500 gigabayt)En yüksek kapasitede, STOR.E ART3 285,000 adete kadar dijital fotoğraf, 263,000 dijital müzik dosyası veya 820 dijital film depolayabiliyor. Tüketiciler tüm müzik, fotoğraf veya video arşivlerini bu dev depolama alanında kolayca saklayabiliyorlar. Yalnızca 170 gram ağırlığındaki STOR.E ART3 küçük boyutları ile cepte bile taşınabiliyor.Tüm STOR.E ART3 cihazlarında, hareket halindeyken sürücüyü güvende tutacak dahili şok sensörü ve kaymaya karşı lastik kenarlık bulunuyor. STOR.E ART3, tüketicilerine farklı dijital konfor seviyeleri sağlıyor : dileyenler için sadece tak ve çalıştır işlemi ile kullanmak, teknoloji meraklıları için ise kişiselleştirilebilen seçenekleri kullanmak mümkün. Cihazın “kur ve unut” özelliği sayesinde kolay kurulum sağlayan STOR.E ART3 serisi, siz unutsanız bile kullanım halindeyken bilgisayarınızdaki dosyaları otomatik ve düzenli olarak sürücünüze kaydedebilir.

Renkli taşınabilir hard diskler
STOR.E ART3, kullanımı son derece kolay, geliştirilmiş arama becerileri ve kayıp dosyalara erişebilmek için kolay adım-adım geri yükleme özellikli Windows-tabanlı NTI BackupNow EZ yazılımı içeriyor. STOR.E ART3 ileri seviye kullanıcılar için, geniş yedekleme seçenekleri, ileri geri yükleme özellikleri ve bazı orijinal dosyalar üzerine yeniden yazabilme gibi pek çok kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Ayrıca Windows’un başlayamadığı durumlarda bile kullanıcıların seçilen dosyaların veya tüm bilgisayarın yedeklenmesini sağlayan tam sistem yedekleme olanağı veriyor.