Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu Alanya Antalya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

TARİHÇE
Alanya ilçesi Tosmur beldesindeki okulumuz 1974 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 5 sınıflı olarak Tosmur İlkokulu olarak eğitim öğretime açılmıştır. Eylül 2005 yılında Enver Özmüftüoğlu tarafından annesi adına yeniden yaptırdığı 18 derslikli okulumuzun adı Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu olarak değişmiştir.
Okulumuz 2005–2006 eğitim öğretim yılında yeni binanın faaliyete girmesiyle eğitim ve öğretimde geniş bir işlerlik kazanmıştır. 1974’te öğretime açılan eski bina yıkılmış yeri bahçe olarak kullanılmaktadır. Okulumuzda normal eğitim yapılmaktadır.

Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu Antalya Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ANTALYA / ALANYA

Adı: TOSMUR FATMA ÖZMÜFTÜOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Tosmur Fatma Özmüftüoğlu ilköğretim Okulu Alanya-Antalya

Telefon Numarası: 2425142090

Faks Numarası: 2425142090

Web Adresi:
Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz