Treachery in Death Kitabı - J. D. Robb

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Treachery in Death Kitap Özet - J. D. Robb Kitapları - Treachery in Death Kitap Tanıtım - Treachery in Death Kitap Fiyatı - Treachery in Death Ön Okuma - Ölümde İhanetKitap Özet

Tekmeler daha ve atıştırmalıklar Dedektif Eve Dallas ve eşi, Peabody, daha hiçbir şey için üç taşlı serseriler tarafından öldürülen bir anlamsız suç-yaşlı bir bakkal sahibi üzerinde takip edilir. Bu o ana kadar öğrenmiş birincil dedektif iyi bir şey olarak Peabody's ilk olgudur.

Ama Peabody yakında yanıltıcıdır durum üzerine Tökezledi. Sert bir antrenmandan sonra, o spor salonu kapıyı clatters soyunma odasında yapayalnız's ve-yapmaya çalışıyorum bir duş kabini içinde saklanıp bir ses o savunarak, iki polis arkadaşları, Garnet ve Oberman kulak misafiri olur. Bu ikisi de çarpık yolsuzluk değil ama cinayetten suçlu konum gerçekleştirmek için uzun sürmüyor. Şimdi Peabody, Havva ve Havva kocası Roarke, onlar aşağı iki onların gizli tutmak için öldürmeye hazır olduğumuzu tüm iken bilerek kirli polisler getirmek gerekir kesin kanıt elde etmek için çalışıyoruz.