Turanlar İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Turanlar İlköğretim Okulu Hakkında - Turanlar İlköğretim Okulu Tanıtım - Turanlar İlköğretim Okulu Resimleri - Turanlar İlköğretim Okulu İletişim

Turanlar İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Turanlar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Turanlar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Turanlar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Turanlar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turanlar İlköğretim Okulu Tarihçesi:

İlk okul binası 1965 yılında devlet tarafından yaptırılmıştır.Ancak öğrenci sayısının fazla olmasından dolayı 1975 tarihinde ikinci bina faaliyete geçirilmiştir.Okul bahçesiyle birlikte 13700 m2 bahçe yüzölçümüne sahip olan okulun mülkiyeti Milli Eğitim Bakanlığı’na aittir.

Okulun Özellikleri: Turanlar İlköğretim Okulu iki sınıflı birleştirilmiş sınıflı eğitim yapmaktadır.Okulumuza köyümüz haricinde Özdenler Yaylasından da öğrenci gelmektedir.

Mevcut Bölümler:Okulda 2 derslik mevcut olup ikisi de derslik olarak kullanılmaktadır.Ayrıca bina içinde 1 müdür odası vardır.Okul bahçesinde tuvalet , kömürlük ve 60 m2 lik bir adet öğretmen lojmanı bulunmaktadır.

Mezun Olanların Durumu:Okuldan mezun olan eski öğrencilerden avukat ve öğretmen olan kişiler vardır.Ancak halkın çoğunluğu Avrupa’yı iş kapısı olarak gördüğü için çoğu oraya yerleşmiştir.Mezun olan öğrenciler Kelhasan İlköğretim Okuluna altıncı sınıftan taşımalı olarak devam etmektedir.

Turanlar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / CİHANBEYLİ
Adı: TURANLAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Turanlar Köyü Cihanbeyli
Telefon Numarası: 3326936223
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi:
www.turanlar.meb.k12.tr

Turanlar İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız