Turkcell Gold paket yenilendi!

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Turkcell Gold Paket ile ayda KDV ve ÖİV dahil 89 TL’ye her yöne dilediğinizce konuşun, ayrıcalıklı müşteri hizmetlerinden faydalanın!

Genel

Turkcell Gold Paket’e geçin, avantaj ve ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın. Gold Paket ile ilgili detaylar için tıklayınız.
Size özel 0532 7587878 nolu Turkcell Gold Müşteri Hizmetleri’den dilediğiniz an sıra beklemeden ayrıcalıklı hizmet alın.
Gold paketin avantajlarından faydalanmak için tek yapmanız gereken, GOLD yazıp 7010‘ a göndermek.

Ücretlendirme
Turkcell Gold Paket alın, KDV ve ÖİV dahil 89 TL’ye Turkcell’lilerle 5.000 dakika, diğer yönlerle TAM 1.000 dakika dilediğinizce konuşun!

Gold Paket alan abonelerin tarifesi Herkesle olur ve bu tarife üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamındaki dakikaların aşımları yine Herkesle tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Herkesle tarifesi ücretleri için tıklayınız.

Kampanya bireysel faturalılar için geçerlidir.Gold paketin avantajlarından faydalanmak için GOLD yazıp 7010‘ a gönderebilirsiniz ya da Online İşlemler ‘den yapabilirsiniz. Turkcell Gold üyeliğiniz, başvurunuzu takip eden ilk fatura döneminizden itibaren başlayacaktır.

Kullanım Şartı

Turkcell GOLD Paket avantajlarından faydalanabilmek için Gold Paket veya ALO 480 paketlerinden birine sahip olunması gerekir.
Turkcell Gold Paketine Alo 480+480 paketiyle de sahip olunabilir. Alo 480 Paket ücretleri için tıklayınız.Kampanya Dakikaları

Gold Paket ile ilgili detaylar için tıklayınız.

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

444′lü Numaralar

Başına sabit alan kodunu koyarak (0212 444 gibi) yapılan 444’lü müşteri hizmetleri aramaları paket dakikaları kapsamında ücretlendirilirken, herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan 444’lü müşteri hizmetleri aramaları paket kapsamında değildir.

Turkcell müşteri hizmetleri aramalarında başına sabit alan kodu konulduğunda (0212 4440532 gibi) arama paket dakikaları kapsamında ücretlendirilirken, başına herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan aramalar KDV ve ÖİV dahil 40 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.