Turkcell Rumara Nedir - Turkcell Rumara Hakkında Bilgi

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Türkcell Rumara Servisi
Turkcell Rumara İle Nasıl Görüşme yapabilirim
Rumara Nedir? Numaramı vermeden nasıl görüşme yapabilirim?



Cep numaranızı vermek istemiyorsanız rumaranızı vererek görüşme yapabilirsiniz.

Cep telefonu üzerinden iki Turkcell'li arasında sesli görüşme başlatma, yönetme ve sonlandırma hizmetlerinin gerçekleştirmesini sağlayan bir hizmettir

"Rumara" ile cep telefonu numaranızı paylaşmadan diğer Turkcell'liler ile cepten konuşabilirsiniz!

Herhangi bir arkadaşlık, sohbet, sosyal ağ tarzı gibi web sitelerinde "Rumara"nızı paylaşarak diğer Turkcell'liler ile anında cep telefonu numaranız görünmeden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Rumara ile Görüşme Nasıl Yapılır


ABONE RUMARA yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj attıktan sonra gelen kısa mesaja EVET yazarak anında abone olabilirsiniz. Cep telefonunuza otomatik olarak gelecek Rumara"nız ile artık aranabilirsiniz. (Örnek:183952)

* "Rumara"sı olan bir Turkcell'liyi aramak için mesaj bölüme ARA yazın, bir boşluk bırakarak aradığınız kişinin "Rumara"sını ekleyip 2222'ye ücretsiz mesaj gönderin. Gelen onay mesajına EVET yazmanız ile birlikte cep telefonunuza "7575250"den gelen aramayı kabul ettiğiniz anda görüşmeye başlayabilirsiniz. (Örnek: ARA 183952). "Rumara"sını aradığınız Turkcell'li cep telefonu numaranız yerine cep telefonu ekranında "7575250" servis numarasını görecektir.

* "Rumara"sını aradığınız Turkcell'liye sadece yurtiçinde ve cep telefonu kullanıma açık olduğu zamanlarda ulaşabilirsiniz.

* "Rumara"nızı dilediğiniz zaman değiştirmek için RUMARA DEGISTIR yazıp 2222'ye mesaj göndermeniz yeterli. "Rumara"nızı değiştirdikten sonra eski "Rumara"nızı tekrar kullanamazsınız.

* "Rumara"nızla ulaşılmak istemediğiniz zamanlarda RUMARA KAPAT yazmanız tekrar kullanıma açmak için RUMARA AC yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli. RUMARA KAPAT yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj gönderdiğinizde üyeliğiniz devam eder. RUMARA KAPAT seçeneği sadece "Rumara"nızla aranmak istemediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz.

"Rumara"nızın aktif olup olmadığını öğrenmek veya "Rumara"nızı hatırlamıyorsanız RUMARA yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj atabilirsiniz.

"Rumara" üyeliğinizi IPTAL RUMARA yazıp 2222'ye mesaj atarak iptal edebilirsiniz.

Ücretlendirme


* Haftada sadece 75 Kuruş’a "Rumara" servisine abone olabilirsiniz.
* "Rumara" sı olan bir Turkcell'liyi aramanın ücreti dakika başına 40 Kuruş'tur. Kullandığınız ses paketlerinden düşülmez, ayrıca ücretlendirilir.
* Dilediğiniz zaman "Rumara"nızı 1 TL karşılığında değiştirebilirsiniz.

kaynak : turkcell