TurkNet'te İlk 6 ay bedava 8 Mb'lık internet

#1
Sponsorlu Bağlantılar
TurkNet'te İlk 6 ay bedava 8 Mb'lık internet


İlk 6 ay bedava 8 Mb hızında internet keyfi için Cebit'te TurkNet'e uğramayı ihmal etmeyin!TurkNet, CeBIT’teki standını ziyaret edenlere 8 Mbit’e kadar Hızlı İnternet kampanyası kapsamında ilk 6 ay bedava internet erişimi olanağı sunacak. Ayrıca kullanıcılar TurkNet’in sunduğu avantajlı telekomünikasyon hizmetleri hakkında bilgi alabilecek.

TurkNet, CeBIT’teki standını ziyaret edenlere 8Mbit’e kadar en hızlı internet erişimini ilk 6 ay bedava kullanma olanağı sunuyor. Geçen seneki CeBIT fuarında benzer bir kampanyanın katılımcılardan yoğun ilgi görmesi üzerine bu sene de 6 ay bedava internet keyfi kampanyası düzenleyen TurkNet, geçen senekinden farklı olarak bu sene kullanıcılarını 8Mbit bağlantı hızıyla uçuracak. Bu sene 7-11 Ekim tarihlerinde düzenlenecek CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda TurkNet’in 7. Salon A10 no’lu standını ziyaret edenler fuarda TurkNet ADSL abonesi olmaları halinde ilk 6 ay boyunca hızlı internetin keyfini ücretsiz olarak çıkaracaklar.

Ev ve işten ucuz arama hizmeti 1095

ADSL kampanyasının yanı sıra kullanıcılar, TurkNet standındaki deneme noktalarından “Ev ve İşten Ucuz Arama Hizmeti 1095”i ücretsiz olarak kullanma imkanı bulacaklar. Arayacakları numaradan önce 1095’i tuşlayarak şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramaları yapabilecek ve bu hizmeti ücretsiz olarak deneyebilecekler. Bunun yanı sıra fuar ziyaretçileri şehiriçi görüşmeleri ve sabit hat numara taşıma konusunda TurkNet’in sunmaya hazırlandığı hizmetler hakkında bilgi alabilecekler.

TurkNet, fuarda kurumsal hizmetleri çerçevesinde verdiği veri merkezi, telefon hizmetlerini de tanıtacak. Bununla birlikte fuar süresince web e-posta ve hosting (barındırma) ürünlerinde de yüzde 10 indirim yapacak.

TurkNet bayisi olup doğrudan TurkNet ile çalışan kazanıyor

TurkNet sunduğu ADSL, hosting ve ses hizmetlerinin satışından gelir elde etmek üzere TurkNet bayisi olmak isteyen ilgililerle de CeBIT’te görüşmeler yapıp, yeni işbirliklerine imza atmayı hedefliyor. TurkNet geçtiğimiz günlerde ADSL satışındaki deneyiminin yanı sıra teknoloji alanındaki uzmanlığından da yararlanarak yeni bir bayilik sistemi oluşturmuş ve TurkNet bayisi olmak isteyen herkese aradaki tüm aracı kurumları kaldırarak TurkNet’le doğrudan çalışma imkanını sunmuş, büyük küçük tüm işletmelere TurkNet ADSL bayisi olmaları için kapılarını açmıştı. CeBIT fuarında ilgilenenlerin bayi ağına katılıp doğrudan satış yapmaya başlamasına olanak tanıyan bu yeni sistemini de tanıtacak olan TurkNet, bu sistemle bayilerin doğrudan TurkNet ile çalışarak ödemelerini doğrudan TurkNet’ten alması avantajını sunuyor. Diğer taraftan yeni geliştirilen TurkNet Hosting Online Bayilik Sistemi ile TurkNet hosting ürünlerini satmak isteyen firmalar fuarda bilgi alabilecek ve bayi olmak isteyen firmaların hesaplarının açılışı fuar sırasında hemen yapılacak.

TurkNet geniş ürün yelpazesi içeren kapsamlı bayilik sistemiyle firmalara fayda sağlarken, yaratacağı istihdam olanağıyla Türk ekonomisine de katkı bulunmayı hedefliyor.

TurkNet Pazarlama Müdürü Z. Meziyet Akbay, CeBIT’e özel olarak hazırlanan kampanya ve TurkNet’in CeBIT’te ziyaretçilere aktaracağı hizmetleriyle ilgili şunları söylüyor: “CeBIT fuarı, sektör için önemli bir buluşma noktası. Geçen sene de bu fuara katılmış, müşterilerimiz ve kullanıcılarımızla tanışma imkanı bulmuş ve onlara yine çok cazip bir kampanya sunmuştuk. Geçen sene gördüğümüz ilgi üzerine bu sene de benzer bir kampanyayla fuarda standımızı ziyaret edenlere ilk 6 ay ücretsiz internet erişimi sunuyoruz. Ancak bu seneki kampanyamızı yine kendi güçlü omurgamız üzerinden sunduğumuz 8Mbit’e kadar hızlı internet farkıyla düzenliyoruz. Ayrıca bu sene TurkNet bayisi olup, kazancına kazanç katmak isteyen tüm işletmeleri standımıza bekliyoruz. TurkNet ile arada hiçbir aracı kurum olmaksızın doğrudan çalışma imkanı veren bayilik sistemimizi onlara tanıtacağız ve dilerlerse bayilik işlemlerini anında gerçekleştirip, ofislerine döndüklerinde hemen satışlara başlamalarını sağlayacağız. Diğer taraftan yakın zamanda başlayan şehiriçi görüşmeler ve sabit hat numara taşınabilirliği konusunda yaptığımız çalışmalar ve verdiğimiz hizmetleri de ziyaretçilerimize tanıtabileceğiz. Kullanıcılarına önemli avantajlar sunan bu hizmetlerimizin de büyük ilgi görmesini bekliyoruz.”

7 gün 24 saat destek veren çağrı merkezine yaptığı yatırımlar ve müşteri odaklı yaklaşımı ile farklılaşan TurkNet’e abone olmak çok kolay. 0212 444 88 66 no’lu çağrı merkezini arayabilir, www.turk.net adresinden CeBIT kampanyası haricindeki tüm ADSL paketlerine online başvuru yapabilir ya da TukNet bayilerine başvurabilirsiniz.
 

#2
konuyla alakasız ama bişe sormak istiyorum. ıphone ile evimdeki kablosuz ağa wlan ile bağlanamıyorum sebebi ıphone ile mi ilgili yoksa kablosuz ağımın güvenliği(wpa) ile mi ilgili yardımcı olur musunuz?
 

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#3
iPhone ile kablosuz ağlara aşağıdaki adımları izleyerek bağlanabilirsiniz.
  1. Ana menüden Settings(ayarlar) ikonuna dokunun,
  2. Açılan sayfada üstte yer alan “Wi-Fi” yazısına dokunun,
  3. Karşınıza kablosuz ağ ayarlarının yapıldığı sayfa gelecek. Burada üstte “off(kapalı)” durumda olan butona tıklayarak butonu “on(açık)”a getirin. Böylece iPhone otomatik olarak kapsama alanındaki kablosuz ağları arayacaktır. Arama sonucunda bağlanmak istediğinize tıklayın. Eğer bağlanmak istediğiniz kablosuz ağ şifre korumalı ise iPhone otomatik olarak kablosuz ağın şifresini soran ekranı önünüze getirecektir. Kablosuz ağa bağlandıktan bağlandığınız kablosuz ağın adının yanında bir tik işareti çıkmalı. Ve ayrıca ekranın en üstünde bulunan “E(edge)” işareti yerine kablosuz ağ sinyalleri gelmeli.
Kablosuz ağ sinyalleri ne kadar dolu ise sinyal kalitesi o kadar iyi demektir.
Kablosuz ağ ile internete bağlı iken hattınızın Edge özelliği kullanılmaz. Yani Edge için daha önceden belirlenmiş olan kota dolmaya başlamaz veya önceden belirlenmiş bir kota yoksa faturalandırma olmaz.
NOT: Bazen iPhone’lar kablosuz ağlara çok geç bağlanabilir. Veya kablosuz ağları tarayabilir ama bir türlü bağlanamaz. Bu gibi durumlarda iPhone’unuzu en son sürüme yükseltmek veya iPhone’un işletim sistemini yeniden yüklemek(formatlamak) bir çözüm olabilir.


Alıntı.
 

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#4
Buda Resimli anlatım

Cep telefonu kullanıcıları daha hızlı internet erişimi sağlamak amcıyla kablsuz ağ bağlantısı kullanabilirler. iPhone üzerinde bulunan Wi-Fi özelliği sayesinde çevrenizde bulunan kablosuz ağlara kolaylıkla bağlanabilir ve internet üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
iPhone üzerinde kablosuz ağlara bağlandığınızda bağlı bulunduğunuz ağ için ikinci bir kere şifre girmek zorunda kalmazsınız. Bu durum kablosuz ağ bağlantı şifrenizi değiştirdiğinizde başınıza dert açabilir. Eğer bu tür sorunlar ile karşılaşıyorsanız mevcut kablosuz ağ ayarlarını silerek tekrar şifre girme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Bu işlemi yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır;
Ana Ekran üzerinden Ayarlar (Settings)’a dokunuyoruz ve açılan seçenekler içerisinden Wi-Fi‘ye giriyoruz.


Daha sonra silmek istediğimiz kablosuz ağ bağlantısının yanında bulunan Mavi Ok>” simgesine dokunuyoruz.​
Son olarak karşımıza çıkan özellikler arsında en yukarıda bulunan Bu Ağı Unut (Forget This Network) seçeneğine dokunarak silme işlemini gerçekleştiriyoruz. Silmiş olduğumuz bu kablosuz ağ’a tekrar bağlanmak istediğimizde şifre ekranı karşımıza gelecektir. Yeni şifremizi girerek kolaylıkla Wi-Fi bağlantımızı sağlayabiliriz.​
 
#5
bu dediklerinizi yapıyorum kablosuz ağın şifresini görünen pencereye yazıyorum ancak bağlanmıyor sebebi ne olabilir.
 

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#6
Hiç kullanmadığım için kesin birşey diyemiyecem.
Ama yukardaki konuda bağlanamayanlar için not düşülmüş.

NOT: Bazen iPhone’lar kablosuz ağlara çok geç bağlanabilir. Veya kablosuz ağları tarayabilir ama bir türlü bağlanamaz. Bu gibi durumlarda iPhone’unuzu en son sürüme yükseltmek veya iPhone’un işletim sistemini yeniden yüklemek(formatlamak) bir çözüm olabilir.