Tuzköy İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Tuzköy İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir Hakkında - Tuzköy İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir Tanıtım - Tuzköy İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir İletişim - Tuzköy İlköğretim Okulu Nevşehir Gülşehir Resimleri - Tuzköy İlköğretim Okulu
MisyonumuzBiz... bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21.yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.


Biz öğrencilerimizin Milli Eğitimin Genel Amaçları ve Temel ilkeleri doğrultusunda yetiştirilmesi, her şartta başarıyı elde edebilecek özgüveni kendisinde gören ve buna göre davranabilen, Atatürkçü düşünce sistemini benimsemiş bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için varız.


Biz öğrencilerimiz ve çalışanlarımızın her zaman ve her yerde yeteri düzeyde iletişim kurma becerisi gösterebilen, sağlıklı ve mantıklı çözümler üretmek için bilimsem bilgiden yararlanmasını bilen ve kullanan, 21. yüzyılın değişen şartlarına ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inanmış, ülke çıkarlarını her şeyin üstünde tutan, başarıyı daima ekip çalışmasında gören, bir sonraki eğitim için kendisini hazırlamış öğrenciler ile üstün nitelikli personelin geliştirilmesi asıl işimizi oluşturmaktadır.


Vizyonumuz

İstiyoruz ki...

Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin.

İstiyoruz ki...

Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için gerekli azami şartların sağladığını bilsin.
İstedikleri zaman gelip öğrenme ortamlarını görsün.

İstiyoruz ki...

Okulumuzda, hem öğretenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirleriningelişimine yardımcı olmanın önemini anlasın.

İstiyoruz ki...

Okulumuzda, çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptıklarında
alacakları cevaptan korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın.

İstiyoruz ki...

Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.


Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: NEVŞEHİR / GÜLŞEHİR
Adı:
TUZKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: TUZKÖY KASABASI
Telefon Numarası: 3844214006
Faks Numarası: 3844214250
kaynak :webrehberiz biz