Üçoymak İlköğretim Okulu Patnos Ağrı

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Üçoymak İlköğretim Okulu Patnos Ağrı konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Üçoymak İlköğretim Okulu Hakkında - Üçoymak İlköğretim Okulu Tanıtım - Üçoymak İlköğretim Okulu Resimleri - Üçoymak İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri






MİSYONUMUZ
En büyük idealimiz;
Türk Milli Eğitim Temel Kanunu hedef ve ilkeleri çerçevesinde; Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, Türk Anayasasına, Türk demokrasisinin ilkelerine ve yöntemlerine uygun hareket eden, aktif öğrenme yoluyla gerekli bilgi ve becerileri kazanmış, problemlerini çözebilen, öğrendiklerini uygulayabilen, 21. yüzyılın ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve becerileri kazanmış bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ
Üçoymak İlköğretim Okulu olarak vizyonumuz; araştırma ağırlıklı bir ilköğretim modelini benimsemektir. Buna göre eğitim ve araştırma için ilave kaynaklar oluşturulacak ve ilköğretim kalitesinden ödün verilmeyecektir. Üçoymak İlköğretim Okulu Patnosa en iyi eğitim ve öğretim vererek Ağrı ve Türkiyee en kaliteli ilköğretimler arasında gösterilen bir kurum olmayı amaçlar.
Üçoymak İlköğretim Okulu Ağrı Patnos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Üçoymak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Üçoymak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Üçoymak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Üçoymak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AĞRI / PATNOS

Adı: ÜÇOYMAK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Üçoymak Köyü

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi :
http://okulweb.meb.gov.tr/04/06/797027/





Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz