Uğursuz Kitap Özeti - Meg Cabot

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Uğursuz Kitap Özet - Meg Cabot KitaplarıKitap Özet

UĞURSUZ OLMAK KOLAY DEĞİL
JEAN HONEYCHURCH’ün sıkıcı ismi dışında nefret ettiği tek şey, lakabıydı: Uğursuz. şanssızlık, gittiği hiçbir yerde yakasını bırakmıyordu -zaten Jean de sırf bu yüzden New York’a, teyzesi ve eniştesinin yanına taşındığına seviniyordu ya. Belki de ülkenin diğer ucundayken talih bir gün Uğursuz’a gülerdi. Ya da en azından Uğursuz, kendi yaşadığı kasabada yol açtığı kargaşadan ve kötü ününden kurtulmuş olurdu.
Fakat anlaşılan, dertler ve belalar New York’a kadar onu takip etmişti. Ve bu belalar da, ailenin günah keçisini evinde görmekten memnun olmayan kuzeni Tory’ye büyük sıkıntı yaratmıştı. Güzeller güzeli, göz alıcı Tory’nin tehlikeli bir sırrı vardı -Uğursuz yüzünden ortaya çıkacak olan bir sırdı bu.
Uğursuz zamanla, kaçtığı şeyin yalnızca kötü şans ve talihsizlik olmadığını farketti. Daha kötücül, daha sinsi bir şeyler vardı… Ve doğduğu günden beri taşıdığı, adına lanet dediği bir aile sırrı, kim bilir, belki de onu kurtarabilecek tek güçtü.

MEG CABOT’ı takip etmek zor iştir: Dört ayrı takma isimle yazan, “Acemi Prenses” serisinin de yazarı olan Meg Cabot, gençler ve ilkgençlik çağındakiler için eğlenceli öyküler yaratmaya devam ediyor. Ve bu iyi bir haber, çünkü artık Artemis Genç’te ve siz de ondan geri kalmayacaksınız!
Kitap Adı: UĞURSUZ
Orjinal Adı: LINX
Yazarı: MEG CABOT
Türü: POLİSİYE-MACERA
Çevirmen: İDA ARAKLIOĞLU
Barkod:
ISBN: 978-605-0058-57-4
Sayfa Sayısı: 305
Basım Tarihi: ŞUBAT 2009