Ülkü İlköğretim Okulu Merkez Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ülkü İlköğretim Okulu Hakkında - Ülkü İlköğretim Okulu Tanıtımı - Ülkü İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Ülkü İlköğretim Okulu Resimleri


Ülkü İlköğretim Okulu Trabzon Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ülkü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ülkü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ülkü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ülkü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MERKEZ
Adı: ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: 1 Nolu Erdoğdu Mah.Atapark Güneyi
Telefon Numarası: 4622302337
Faks Numarası: 4622302337

Kurumun Misyonu :

Ülkü İlköğretim Okulumuzun misyonu; eğitimde öncü, yeniliklere açık bir model oluşturmaktır.


Kurumun Vizyonu:

Ülkü İlköğretim öğrencileri anasınıfından 8. sınıfa kadar, sağlıklı iletişim kurabilen, milli ve evrensel değerlerle donanmış, özgüveni tam, sorgulayan, sorumluluk alabilen, bilimsel ve analitik düşünceye sahip, teknolojiyle barışık, yararlı hobileri olan, estetik değerleri gelişmiş, üretken ve yaratıcı, araştırma yapmaya ve öğrenmeye meraklı, Atatürk İlkeleri ile demokratik ve laik Cumhuriyet’e sahip çıkan; insana, topluma ve doğaya saygılı bireyler olarak hazırlamaktadır .




Kaynak : trabzon.meb.gov.tr