Umurlu Kuyucular Köyü İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Umurlu Kuyucular Köyü İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Umurlu Kuyucular Köyü İlköğretim Okulu Resimleri - Umurlu Kuyucular Köyü İlköğretim Okulu Hakkında
MİSYON - VİZYON

Vizyonumuz:Laik çağdaş Türkiye Cumhuriyetine yakışır Atatürk ilkelerine kendini uyarlayan yüzyılımıza uygun bireyler yetiştiren bir kurum olmaktır.

Misyonumuz : Okulumuza gelen tüm öğrencilerin bilgi alan değil, bilgiyi araştıran, nereden nasıl bulunabileceğini bilen yaratıcı, zor koşullarda bile ülkesi ve kendisi için çalışan, becerikli , cesur, ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmeleri için varız.

Umurlu Kuyucular Köyü İlköğretim Okulu Aydın Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Umurlu Kuyucular Köyü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Umurlu Kuyucular Köyü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Umurlu Kuyucular Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Umurlu Kuyucular Köyü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AYDIN / MERKEZ

Adı: UMURLU KUYUCULAR KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: KUYUCULAR KÖYÜ UMURLU/AYDIN

Telefon Numarası: 2564611400

Faks Numarası:Bilgi Yok

E-mail Adresi ::422740@meb.k12.tr

Web Adresi: Umurlu Kuyucular Köyü İlköğretim Okulu


Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.