Unutmadım,seni,Ey Yalnızlık." .:.

Dine

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
Unutmadım seni! "Ey Yalnızlık
." .:.
Ne yazilmali ki silinip gitmesin
ne söylenmeli ki unutulup bitmesin. Sessizlikle bağlayan bir hikaye bu. Eger bagladigi gibi bitecekse sonu
yasanan her ne varsa sil
gitsin.Hayallerde gerçek gibi yasarken seni
umutlarda bitti bir zaman
sevgiler de. Seni seviyorum çünkü ne zaman siir okusam
misralarindan sen akiyorsun
gözlerimden yaslar süzülüp resmine damliyor
sessizlik sarariyor içimde
susuyorum. Tam buldum dedigin anda kaybetmek nedir bilir misin? Atilmisligi hissettigin oldu mu? Hayaliyle yasamayi ezberledin mi? Delicesine sevdigin ama onun seni sevmedigini ögrendigin o ani hiç yasadin mi? Onun eksik yanlarini bile sevebildin mi ? Terkedilice ilk defa görüyormus gibi baktinmi? Elvedasiz ayriliklar acitti mi içini? Göz kapaklarina inat
uyumadigin oldu mu gecelerce? Sadece mum isiginin aydinlattigi odanda onu düsündügün oldu mu saatlerce? Ellerin onsuz kaldiginda üsüdün mü? Duyuyorum susuyorsun
yine susuyorsun
tipki o zamanki gibi söylemiyorsun. Seni seviyorum çünkü hergün biraz daha tükenirken hersey
benligim sesizce inliyor ben susuyorum. Bir an elinden tutuyorum
biran sonra belkide tamamen elimden kayip gitmis oluyorsun
anlayamiyorum.Yine sensiz kaliyor kollarim
yine islaniyor gözlerim. Yasamam için tek nedenimdin sen. Fakat binlerce sebep vardi seni sevmem için. Seni seviyorum çünkü yasanacak bütün imkansizliklarda sen varsin. Biryerlerim aciyor durmaksizin. Sessizligin çok sey söylese de bazen susmanda incitir beni. Bilirim
belkide en iyi ben bilirim ki
susmasini bilmek
bildigini söylemekten daha zor. Bir uçurum gibi derinlesen sessizlik
bizi birbirimizden ayirdi bile. Yenildik dostlugumuza
zamana
yalnizliga
yenildik iste! Sinsice sardi sessizlik
böyle birdenbire
ansizin
. ve ben hala unutmam gerektigini söyleyenlere inanmiyorum. Hissettiklerimi söylemektense dost kalmayi
seni sensiz yasamaktansa susmayi tercih ederim. Senin beni sevme fikri bile beni mutlu edebilecek kadar güzel ve asil! Seni seviyorum çünkü sen benim siyah beyaz dünyami renklendiren o çok az seyden birisin. Sensiz her andan korktum
korkuyorum. Alip gitme ellerini
alip gitme gülüslerimi
götürme düslerimi. Sen benden gittin gideli öyle biktim ki sensiz kendimden. Seni seviyorum çünkü hala birseyler var vazgeçemedigim. Ben herkes için siir yazmazdim
bu hep tuhaf gelmisti. Fakat simdi senin için siir yazmamak tuhaf geliyor. Bu yillarca sürecek ve de hiç dinmeyecekmis gibi düsünürken görüyorum ki anlamini yitiren birseyler var aramizda. Seni seviyorum çünkü tam herseyden vazgeçmistim ki
karanligimin perdesini yirtti ellerin. Ama yine direndik sessizlige
hala konusulmadan kalan öyle çok sey varki! "Sustugun yerde birseyler kiriliyor" Nasil söyleyecegini sende bilmiyorsun besbelli
Susman gerekiyor diye susuyorsun belkide
dostlugumuz için
Kalbim sendeyken her adimda
aklim sendeyken her dakika
unutmadim
unutamadim iste!