Unutulmaz Dizisinin 47. Bölüm Özeti

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Unutulmaz 47. Bölüm özeti


47. BÖLÜM ÖZETİ
Eda ile Tolga’yı öpüşürken gören Harun’un yaşadığı şok büyük bir öfkeye dönüşür. Ancak beklenmedik bir olay Harun’un bu öfkesini dizginleyecektir. Eda da şok içindedir. Tolga’nın aşkını itiraf etmesi onu oldukça sarsmıştır. Ama Ancak Harun ve Eda’yı başka bir şok gelişme daha beklemektedir.
Feyyaz ve Cemil’in aldıkları karar Harun’u derinden sarsarken Tolga bu durumdan oldukça memnundur. Eda artık kadere karşı gelemeyeceğini anlamış gibidir. Harun ise giderek büyüyen öfkesinin pençesindedir. Eda’nın Tolga’yla evli olmadıklarını şimdiye kadar ona söylememesi Harun’un kalbini bir cendere gibi sıkarak ezmektedir.
Melda olayların gelişiminden memnundur. Ancak Harun’a sıcak davranmaya çalıştığı her an Harun’un tepkileri giderek daha soğuk ve daha acıtıcı olmaktadır..Melda kararını verir..Mutsuzluk artık sadece ona ait olmayacaktır.
Cemil ailesine karşı katı tutumunu sürdürürken Türkan da Eda’dan aldığı haberin şaşkınlığı içindedir. Bu arada iş görüşmesine giden Ferda’yı büyük bir sürpriz beklemektedir.
Harun’la giderek dozajı artan tartışmalar yaşayan Tolga karmaşık duygular içindedir..Bir yandan artık Eda ve Yağmur’un yanında olacağına sevinirken bir yandan da hala aklını kurcalayan bir soru vardır..Yağmur’un babası.. Hakkı! Tolga bu sorunun yanıtına doğru giderken Eda’da hayati bir kararın eşiğindedir.
Her şeyi göze alan Eda’nın aklında ne vardır? Sevdiği kadını her an yanında olmasını isteyen Harun sonunda bu isteğine kavuşacak mıdır? Tolga’yı allak bullak eden sarsıcı gelişme nedir?
Bütün bu soruların yanıtını ve daha fazlasını bulacağınız Unutulmaz duygu heyecan ve gerilim dolu 47. Bölümüyle 2 Haziran Çarşamba akşamı saat 22.20’de atv ekranlarında…